Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiegyensúlyozott életetek...

Kiegyensúlyozott életetek van? Boldogok vagytok? Mi kéne a boldogságotokhoz? Egyedül vagy társaságban lennétek boldogabbak? Mi motivál nehéz napokon titeket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Igen

Igen

Semmi

Társaság

Biblia

2021. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Kiegyensúlyozott életem van, boldog vagyok, azt hiszem, ennél több nem kell. Csak a családommal vagyok teljes, de néha persze szükségem van elvonulásra napi 1-2 órára. Nehéz napokon az motivál, hogy van, akinek szüksége van rám, szeretnek, így nem értelmetlen az életem.
2021. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem teljesen.

Nem.

Barátok, és egy kis akaraterő, valamint hogy ne legyek ennyire lusta javítani a helyzeten.

Egyértelműen társaságban.

Zenehallgatás.

2021. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiegyensúlyozott vagyok, boldog, és egyedül vagyok (a boldogságom csak rajtam múlik, nem másoktól várom el, hogy azzá tegyenek). A nehéz napokon az motivál engem, hogy egyes egyedül vagyok és csak magamra számíthatok, nincs senki, aki szeret vagy akinek panaszkodhatnék, akivel átbeszélhetném a gondojaimat, esetleg megölelne, de így legalább elég erős személyiségem lett.
2021. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat
2021. jún. 29. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagyok, legalábbis elégedett, és csak a pénz hiányzik.
2021. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem

Abszolút nem

Csoda

Társaságban

Semmi

2021. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem vagyok kiegyensúlyozott, rendszeresen vannak elég komoly mélypontjaim érzelmileg,hangulatilag. Néhányszor éreztem magam igazán boldognak az eddigi életemben, de ezzel nincs különösebb bajom. Vannak jó időszakaim azért amiket meg tudok becsülni. El tudom fogadni hogy a boldogságért sokat kell dolgozni és az csak egy múló állapot. Mi kéne a tökéletes boldogságomhoz? Testi és lelki egészség ami sose lesz, ezenkívül egy társ akit tudok szeretni és el tudom hinni hogy ő is szeret engem. Alapból amúgy egyedül érzem jól magam, a nagy társaságot nem szeretem mivel introvertált vagyok. Az motivál a legjobban hogy a céljaimat elérjem, valamint az hogy a földbe tapossam azokat akik korábban engem akartak a földbe taposni. Ezekkel elég jól haladok.
2021. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
A kiegyensúlyozottság korántsem azonos a boldogsággal. A boldogság mindig fejlődésfüggő. Ha fejlődsz, ha jobb leszel, az tesz boldoggá. De minden fejlődés változás is, és minden változás a komfortzóna elhagyásával jár. Ergo, kiegyensúlyozottságról szó sem lehet!
2021. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kiegyensúlyozott, érzelmileg eléggé labilis vagyok a tavalyi szakításom óta. 1x fent és élvezem a totál szabadságot, 1x lent, de akkor ge.i mélyen, hogy egyedül fogok meghalni.

Nagyjából elvagyok az életemmel, társaság meg program szintjén, de lelkileg nehéz. Mondjul úgy, hogy az motivál, hogy lehetne rosszabb is és már 1000 meg 1 dologból felálltam életem során egyedül, akkor ebből is fel fogok. Meg több pénz is jól jönne, hogy tudjak saját ingatlanra spórolni, de ennyi. Nagyobb vágyaim nincsenek. Csak legyek végre boldog, az exem húzzon el a gondolataimbol, hadd lélegezzek fel végre.

2021. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!