Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kérdés, amit megbántatok,...

Van kérdés, amit megbántatok, hogy kiírtatok, hiába anonim oldal ez?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nincs.

Egyébként sem kérdezni járok ide, hanem osztani az észt🤷‍♂️

2021. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen volt.

Például hirtelen felindulásból történt, vagy én magam is tudom a "helyes választ" csak megerősítésre vágytam, vagy túlságosan magánügy kategória volt.

De arra szoktam gondolni, hátha hasznára lehet valakinek akit éppen kétségek gyötörnek.

2021. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, szerintem nem volt.. Ha anonim, akkor kit érdekel?

Néhány esetben egy picit változtatok is rajta, nehogy egy ismerős felismerje.

2021. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

En valaszokat bantam meg. Rajottem, szerencsetlen kerdezonek epp eleg baj, hogy hulye, miert kell ezzel szembesiteni.

Sajat kerdesnel olyan volt, hogy a kerdest meg sem erto, sot, kiforgato sotet valaszok utan nem kovettem a tovabbiakat.

2021. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Csak tavaly 848 kérdést írtam ki.Többségük troll volt, gondolom nem kis fejfájást okozva, akik komolyan vették.

Válaszaim számát inkább le sem írom, meg hogy melyik kategóriában voltam igazán otthon.

De sikerességemről árulkodik hogy minden nap kaptam fröcsögő nyállal átitatott üzeneteket, ahol engem meg a családom egyéb tagjait is sokféle kezelési módszerek alá akartak helyezni.

2021. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tényleges megbánós kérdésem nem volt még, bár tavaly született egy olyan, ami nagyon magányügy volt, és olyan részletességgel nem kellett volna leírnom. Főleg, hogy inkább megerősítés gyűjtése volt vele a cél. Bánni nem bánom, de lehettem volna szűkszavúbb.
2021. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen, mert akivel beszéltem is gyakorizott és feltűnt neki a hasonlóság, és hiába tagadod, ciki hogy pont ugyan akkor ugyan az történt, + felismeri az írásod.:)

Pár ilyen kérdés volt, tuti le is esett neki.:D

2021. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6# Akkor megnézhetem a kérdést esetleg?:c
2021. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#2 ugyanez nálam is
2021. júl. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!