Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, és a mai lányok nagyrészének nagyon visszataszító viselkedése van számomra... Az ilyen tipikus basszunk be minden hétvégén, ezzel is azzal kavarjunk, kirakjuk mindenünket, mi vagyok az istenek stb

Semmi nőiesség nincs ebben, úgy érzem hogy nem érné meg a párkapcsolat, mondjuk nem is alkalmasak erre...


2021. júl. 6. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ezekkel fogsz közösen sódert lapátolni ha nagyon muszáj...
2021. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj,ezt be kell vallani,hogy a mai lányok 90% bulizik,iszik,cigizik. A bulival meg azzal,hogy iszik nekem semmi bajom nincs,szerintem fiatalon amíg tud bulizzon az ember,de mértékkel,szerintem havi 1-2 belefér de nem az,hogy minden második nap full részeg. És a fiatal kor az nálam 24-25 éves korig tart, utána azért kezdje el építeni a saját életét.És ez számomra is vissza taszító,ha valaki állandóan bulizik,de vannak normális lányok(ami a mai világban nagyon kevés sajnos)
2021. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is sokáig voltam ilyen társaságban és hát persze nem csak a lányok/nők, de a fiúk és férfiak is így voltak ezzel..


Az a sajnálatos helyzet, hogy "rossz" emberek vesznek téged körűl.

Nehéz ilyenkor egy új társaságot keresni, de közel sem lehetetlen, csak energiát kell belefektetni.

Én is már megtaláltam a magam kis társaságát, imádom őket, nagyon értelmesek és kedvesek. Ha valamelyikőjükkel komolyabb dolgokról szeretnék beszélni, akkor ott vannak és segítenek. (persze én is nekik)


Elején tényleg úgy tűnhet, hogy nehéz új emberekkel megismerkedni, de ahogy megismered az elsőt, másodikat... már magától fogja vonzani a közösség ezeket az emebreket. (lényegében már nem neked kell ilyen embereket keresned, hanem a társaság "hozza")


Jah és sokkal jobb párkapcsolati lehetőségeid is vannak ebben a társaságban ;)

2021. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

majd megtalálod a saját társaságod, mindenképpen helyezd a fókuszt arra, hogy kikkel szeretnéd az idődet tölteni, és kevesebb figyelmet fordits arra, hogy kikkel nem szeretnél lenni...

ha érted mire gondolok ...

2021. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj.
2021. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!