Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a legemlékezetesebb...

Mi volt az a legemlékezetesebb esemény számodra, amikor egy ember a közeledben orrfacsaróan kellemetlen illatot árasztott?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy metróállomáson volt olyan szag, hogy méterekkel távolabb orrfacsaró bűz volt, aztán észrevettem a forrását, egy hajléktalant. Felfogni nem tudom hogy produkálhatott ilyen bűzt.
2021. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
100%
Uh. Nyári egyetemen volt egy 97 éves bácsika. Én soha olyan szagot nem éreztem. Hasonlót is csak a kettes belklinikán, ami azért sokat elmond. levegőt alig tudtam venni mellette, egyszer meg mellém ült reggelinél. Fogalmam sincs, mitől volt olyan büdös szegény, tiszta is volt meg minden, talán valami gyógyszertől. Tök aranyos bácsika volt amúgy de a szagától a pokolból a démonok gázálarcban jöttek volna fel.
2021. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes nap bejön hozzánk a boltba egy leírhatatlanul tömény húgyszagú vénasszony.
2021. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor el kell gondolkodnom a hasonló kérdéseknél, hogy milyen korábbi élményt tudnék bedobni ide az életemből, de ennél azonnal eszembe jutott a legemlékezetesebb.

Ültem a fürdő termálvizes medencéjében, és leült mellém két nyugdíjas néni beszélgetni egymással. De olyan tömény, savanyú, olcsó parfümillat áradt mindkettejükből, hogy egyszerűen nem bírtam ki, kevesebb mint fél perc után felkeltem és elmentem a közelükből.

2021. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megyek hazafelé busszal, egy férfi mindig a sertéstelepnél száll fel, ott dolgozik. Egyszer olyan kedve volt, hogy a mellettem lévő ülésre ült le (volt a buszon bőven szabad hely), beszorított az ablak mellé. Olyan g€ci büdös volt, sertéskaka, izzadtság keveredve, egész úton alig mertem levegőt venni, nem kellett sok, hogy elhányjam magam.
2021. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy üvegű busz. Kinyithatatlan. Budos bacsi. 6 perc utan elajultam tole majdnem. Nem atvitt ertelemben. Fogalmam sincs, mert fekete volt minden, semmit se lattam, de lekeveredtem az allomasomon valahogy, mas erzeksuerv működhetett....aztán le is ültem picit...
2021. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy csöves párocska a tömött villamoson. Azt az igazi megmagyarázhatatlan eredetű és aromájú érlelt csövi szagot árasztották magukból, majd elhánytam magam, még szájon át lélegezve is éreztem. Amúgy normálisan viselkedtek amíg valaki oda nem ment hozzàjuk és közölte velük, hogy állati büdösek, szálljanak le. Na akkor elkezdtek üvöltözni a csávóval mint a franc. A kövi megállónál jött oda a sofőr és kérte a jegyüket, persze nem volt nekik, úgyhogy le lettek szállítva és még nekik állt feljebb. Viszont hiába szállították le őket, még a kinyitott ablakok mellett is sokáig megmaradt a szag.
2021. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5hoz hasonló nalunk a sparba jar be, de nem tudom elhinni, hogy nincs tusolasi lehetoseg ilyen helyen...
2021. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami így hirtelen eszembe jut... színházban ültem, a mellettem ülő pasasnak annyira penetráns szájszaga volt, hogy konkrétan 45 fokban el voltam dőlve jobbra, és úgy néztem végig az előadást, hogy ne hányjam el magam... még jó, hogy az utolsó sorban ültem és csak egyfelvonásos volt.


Amúgy az meg sajnos elég gyakori, hogy BKV-ra felszáll valami annyira orrfacsaróan BÜDÖS ember (többhónapos mosdatlanság-rohadtfog-erjedtcefre-cigi-üszköstest-kirohadt bőr mix), hogy le kell szállnom vagy elmenni a másik kocsiba.

2021. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
SZintén színház, elém ült egy néni. Elég öreg lehetett már, ketten támogatták, és borzasztó mosdatlan seggszaga volt, amit némi parfümmel próbált elnyomni. Nehezen bírtam ki hányás nélkül. Végül kértem ismerőstől valami sálat, kendőt, amit nem adott le a ruhatárban, és azon át vettem levegőt. Az valamit segített.
2021. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!