Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan emberekről, akik a töredékét nem tapasztalták meg, mondjuk valamilyen területen. Viszont, bármit ide kommentelnek negatívan, nem is voltak ott, de azért mások életét irányítanák. Büszkék vagytok magatokra?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Tanár. Nagy büszkeségnek számít, ritka kincs.
2021. júl. 6. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a kérdést se.
2021. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Adott egy kérdőmondat (Mi a véleményetek..), ami ponttal végződik.

És ezek után még a kérdező van felháborodva a hülye embereken :D

2021. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, milyen esetről beszélünk. Azt én sem szeretem, amikor vki pl. egy adott munkahelyről pofázza azt, hogy ott mit csinálnak és mit nem csinálnak, amikor kívülről se látott olyan életében. De van olyan eset, amikor annak ellenére ésszerűbb vkinek a gondolkodása egy adott témában, hogy nem tapasztalta azt meg, amit a kérdező ír... sőt, sok ilyen esetben azért nem tapasztalta meg, mert ésszerűbben gondolkodik. Mint pl. amikor nők picsognak itt, hogy "mit csináljak, hogy kedvesebb legyen velem a pasim? Tegnap is kék-zöldre vert, mert beszéltem egy férfi vevőmmel a boltban"... hogy hagyja el... de akkor meg jön, hogy "de hát néha annyira kedves is tud lenni, és annyira sok mindent átéltünk együtt, rosszat és jót, és cejetem, és én nem elhagyni akarom, hanem megjavítani, ha rosszindulatú vagy, akkor ne is írj!!!4444!!!!"
2021. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!