Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről az országró...

Mit gondolsz erről az országról? Mi a véleményed róla? Pozitív és negatív értelemben? El tudod itt képzelni az életedet?

Figyelt kérdés

Ez az ország Ausztria.


Kort és nemedet is írd meg.

Köszi.



2021. jan. 6. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ausztria jó lehet mert megy ott nagyon a motorsport xd Itthon esélyed sincs kb xd
2021. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
miért kell clickbaitelni? miért nem tudod a kérdésbe beleírni, hogy Ausztria? Csak hogy mindenki megnyissa?
2021. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Ne haragudj,gyorsan írtam.
2021. jan. 6. 13:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy szép, rendezett, nyugodtabb, kicsit civilizáltabbak a körülmények, mint itthon, pl normális az EÜ de az emberek mondjuk ott sem öltöznek jobban, mint itthon. Ausztriában a vidék gyönyörű, szerintem ez a fő szakadék az itthoni állapotok illetve Ausztria között. Amíg itthon pár városon kívül egyre jobban csak lepukkan és csúszik le a vidéki régió, addig ott az ország lelke inkább a cuki kisvárosok.


Ettől függetlenül nem élnék ott mert nem beszélek németül, nem kezdenék már bele egy újabb nyelvbe.

2021. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnék ott élni.
2021. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem azt mondtam, hogy a végére zárójelbe írd oda, hogy "Ausztria", hanem miért nem lehetett úgy feltenni a kérdést, hogy "Mit gondoltok Ausztriáról?" És ez nem annak a kérdése, hogy gyorsan írtál vagy sem, hagyjál már :D
2021. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Tipikus ősi magyar szokás vitatkozni.
2021. jan. 6. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kint élek már 2 éve. Imádom. Nem bántam meg. Természetesen itt is vannak hülyék, de lényegesen kevesebb. Az emberek kedvesek, közvetlenek, mosolygósak, nem frusztráltak és rosszindulatúak. Mindenki a saját dolgával foglalkozik.


Az már "mellékes", hogy 2 év alatt 3x annyit értem el és léptem előre az életben, mint Magyarországon a 10 év alatt, amióta dolgozom.


A fizetésem szó szerint 5x annyi úgy, hogy nem is a szakmámban dolgozom, az adók pedig jóval kevesebbek, kb a felét vonják le a munkabéremből annak, amit otthon levonnának.


32N

2021. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én itt élek. Imádom. Nincs időm sokat írni, úgyhogy csak a negatívokat szedem össze: hmmm. Nincs.


Ebből gondolom le tudod szűrni, hogy akkor jó.

2021. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8-9 Jó ezeket olvasni.

Sikerült be illeszkedni,új barátokat találni?

Esetleg találkoztok még olyan szóval ami nektek is új?

Merre éltek?

Mivel foglalkoztok?


Milyen árak vannak ott?

Albérlet és minden egyébb kiadásra gondolok.

Nagyon kíváncsi vagyok,akár sokkal részletesebben is le írhatjátok mert komolyan érdekel.

2021. jan. 6. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!