Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
A nyáriszünet óta nagyon erős szorongást érzek, nagyon rosszul érzem magam. Eddig ez nem volt ilyen durva. Az öngyilkosság gondolata rengetegszer átszalad a fejemen. Kilátástalannak érzem az életem. Úgy érzem magam mintha romlanék. Tavaly jobban éreztem magam. Tudtam nevetni, szórakozni, voltak barátaim. Az egyik barátommal összevesztem pont most. Ez is rosszul esett. A napjaim abból állnak, hogy zenét hallgatok és alszok. Egy normális ember vagyok, nincs semmi családommal, se semmivel. Mindenkit elzavartam magam körül. Legszívesebben beszélgetnék velük, de nincs pofám rájuk írni, és soha nem is lesz. Bocs a hibákért, a rossz fogalmazásért, csak nagyon szétszort vagyok.

2021. júl. 6. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pecazni, bringazni, kirandulni, strandolni ...
2021. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, így nem olyan egyszerű.
2021. júl. 6. 23:29
 3/7 anonim válasza:
97%
Ha fiú vagy elmehetnél diákmunkára. Azzal tapasztalatot, pénzt, ismerősöket, hasznos időtöltést is szerezhetsz.
2021. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Legszívesebben beszélgetnék velük, de nincs pofám rájuk írni, és soha nem is lesz."


Akkor végy erőt magadon, mert az az igazán erős, aki tud bocsánatot kérni, ugyanis azt elég nehéz.

2021. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond el anyukádnak, legyen tököd és mond meg neki hogy szarul érzed magad. Aztán menjetek pszichológushoz. Sokkal jobban leszel, ne szarjál.

Diákmunkát vagy az 50 órás közösségi szolgálatot csináld azzal is jobban leszel. Társalgás kéne neked szerintem.

2021. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már az öngyilkosság gondolata is gyakran felmerült benned, akkor szerintem ne félj ezt jelezni szüleidnek és pszichológusnak. Ha meg közösségbe szeretnél lenni akkor járj be olyan helyre ahol sokan vannak lehet összeismerkedsz valakivel vagy online közösségeket is kereshetsz például twitchen és discordon. Amúgy meg szerintem "legyen pofád" a volt barátaidra rá írni. Az csak addig lesz kínos míg ráírsz utána már minden megy magától.

Remélem tudtam segíteni és som skiert, jó nyarat!

2021. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom

Nekem az múlt 20 év egy nagy loszar volt

2021. júl. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!