Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit kezdjek az...

Fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, kihagytam egy évet a gimnázium után mert nem vettek fel arra az egyetemre, ahova menni akartam. Van egy egész jó érettségim, két középszintű nyelvvizsgám és újrafelvételiztem az egyetemre. Viszont itt vagyok 20 évesen, soha az életben nem dolgoztam még és teljesen el vagyok keseredve hogy kb semmit sem érek, alig tudnék mit írni az önéletrajzomba, diákmunkát meg most nyilván nem vállalhatok. Van rá esély hogy full pályakezdőként, tapasztalat nélkül felvegyenek valahova?
2017. jún. 21. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha újra felvételiztél akkor azon a területen kellene állást keresned. Leírod mi leszel ha befejezed, vállalsz akármit akármennyiért, ők meg eldöntik kellesz-e nekik. Azt gondolod 20 évesen mindenki dolgozott már? Pont azt veszem észre, hogy vannak akik 30 évesen másznak ki az egyetemről és még életükben nem volt melóhelyük. Ők is kapnak munkát, nem érzik magukat értéktelennek.
2017. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pszichológiára felvételiztem, nem hiszem hogy ezen a területen van bármi ami végzettség nélkül is megy, legalábbis én nem találtam. Igen, sok ilyen van, viszont én elég rosszul érzem magam amiért még 20 évesen teljesen a szüleimtől függök.
2017. jún. 21. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichológusjelölt problémákkal. :) Ha felvesznek is tovább dolgoznál vagy most erről a 2 hónapról van szó? Azért dolgoznál mert a pénz is annyira kell vagy csak hogy ne érezd magad értéktelennek? Ha pénz kell vállald el azt amit egy érettségivel lehet. Ha tudsz is azon a két nyelven próbálj meg ilyen területen keresgélni, mondjuk nyelviskolákban. Ha csak az számít, hogy csinálhass valamit, biztos vannak önkéntes munkák, később külön jól mutathat az önéletrajzodban. Ha meg egyikre sincs igazán szükséged, akkor használd ki ezt a kis időt, később úgy is csak tanulni meg dolgozni fogsz megállás nélkül. De ha csak az utolsó kérdésre kellene válaszolni, hát hogyne lenne rá esély, meg kell próbálni.
2017. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!