Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a magasságom?

Hogy fogadjam el a magasságom?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok alacsony emberek szerint... Tehát nem kaptam még pl iskolában hogy "jaj de alacsony vagy" stb.

De engem baromira zavar hogy megálltam a növekedésben, és most ahogy elkezdtem ezzel foglalkozni most jöttem rá hogy mennyit mindent tehettem volna ennek érdekében.( az egészségtelen önpusztító életmódom helyett pár éve) Aminek lettek már következményei is, pl kicsi túlsúly, izomegyensúly, testtartás probléma stb

Szóval hogy kéne elfogadnom hogy amikor lehetett volna tennem ellene nem tettem semmit? És valószínű most magasabb lennék? Hogy fogadjam el hogy kész, ilyen és ekkora vagyok?

Félreértés ne essék, nem 185 centi magas vagyok és úgy hisztizek... Valóban nem vagyok magas.


2021. júl. 7. 00:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elmondhatom ha érdekel.

Pl csóknál, mikor neki görnyednie kell, nekem meg lábujjhegyen tipegni. Elég sokszor előfordult már hogy elvesztettem az egyensúlyom közben. Vagy ha csak állunk egymással szemben közel, ölelkezve, és beszélgetünk. Kitörik a nyakam ha sokáig kell annyira felfelé néznem.

Nem mintha számítana, nem magasság alapján választottam társat. De tény hogy sokkal kényelmesebb lenne ha nem lenne köztünk egy fej különbség.

2021. júl. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, beszéltél már nálad 17 centivel magasabb emberrel? Bújtál már hozzá? Sétáltatok kézen fogva, és próbáltál közben a szemébe nézni?
2021. júl. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az a legjobb amikor mondjuk esernyő van nálam és kiütöm vele a szemét mert pont szemmagasságban van neki az én esernyőm :D
2021. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
12# Nem, itt sírok hogy alacsony vagyok, szerinted?
2021. júl. 7. 01:12
 15/28 A kérdező kommentje:
De ismétlem mindig nem ez a legnagyobb bajom, simán jó nekem egy velem egy magas lány is. Nem problémázok ezen:D
2021. júl. 7. 01:13
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező eddig itt rinyáltál most meg ahh 😒
2021. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Amúgy látjátok a kérdést? Mondom, az zavar hogy leszartam, és nem tettem érte semmit, és most már nem tudok tenni semmit. És lehetnék magasabb is, ennél jobban nem tudom megfogalmazni, de ez az én szegénységi bizonyítványom.
2021. júl. 7. 01:16
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

De ha ez nem befolyásol a mindennapi életben, nem ér miatta hátrány, akkor mit számít hogy lehettél volna magasabb is? Akkor mi a probléma? Szerintem a többiek is ezt nem értik.

Ha tudnál mondani valamit hogy ez és ez a hátrány ér miatta, pl nem találsz nőt, vagy kevesebb a fizetésed a magasságod miatt, vagy emiatt nincsenek barátaid, vagy tudomisén, nem tudsz felülni a vidámparkban semmire a magasságkorlátozás miatt, akkor valamilyen szinten érthető lenne. De így semmi logika nincs benne hogy semmi gondod a magasságoddal, tökéletesen elvagy vele, nem hátráltat semmiben, de hogy fogadd el... Ha nincs probléma, akkor nincs mit elfogadni/feldolgozni.

2021. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Egyszerűen irigylem a magasabb embereket, és én is szeretnék az lenni, nem tudom megfogalmazni pontosan hogy miért...

Ez kisebbségi komplexus?

2021. júl. 7. 01:24
 20/28 anonim ***** válasza:

Annak tűnik.

De nem hiszem hogy olyan komoly, mert nem kensz rá semmit hogy emiatt van ez vagy az.

Sokan kiemelnek magukon valamit ami nem tetszik nekik, és minden kudarcukat vagy hiányosságukat arra fogják.

2021. júl. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!