Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a magasságom?

Hogy fogadjam el a magasságom?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok alacsony emberek szerint... Tehát nem kaptam még pl iskolában hogy "jaj de alacsony vagy" stb.

De engem baromira zavar hogy megálltam a növekedésben, és most ahogy elkezdtem ezzel foglalkozni most jöttem rá hogy mennyit mindent tehettem volna ennek érdekében.( az egészségtelen önpusztító életmódom helyett pár éve) Aminek lettek már következményei is, pl kicsi túlsúly, izomegyensúly, testtartás probléma stb

Szóval hogy kéne elfogadnom hogy amikor lehetett volna tennem ellene nem tettem semmit? És valószínű most magasabb lennék? Hogy fogadjam el hogy kész, ilyen és ekkora vagyok?

Félreértés ne essék, nem 185 centi magas vagyok és úgy hisztizek... Valóban nem vagyok magas.


2021. júl. 7. 00:36
1 2 3
 21/28 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Én férfiként 164 centi vagyok. Egyszerű elfogadni: tudok tenni azért, hogy ne hízzak el, tudok magamnak jó hajat csináltatni, tudok igényes lenni, tudok jófej lenni - azzal viszont, hogy ekkorára nőttem, nem tudok mit kezdeni. Ez szinte az egyetlen dolog a külsőddel kapcsolatban, amin lehetetlen változtatni. Volt már, hogy beszóltak érte (kollégák), de azok kb. mindenben a hibát keresték - ott szerintem nem én voltam az, aki kisebbségi komplexussal küzdött. Csajoknál meg ha valaki nem tud túllépni a magasság-kérdésen, akkor valószínűleg nem egymást keressük. Pont.
2021. júl. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretni akar, elfogad úgy, ahogyan vagy. Ne rugózz ezen, mert ezzel csak fölös energiát emésztesz el magadtól, hasznosítsd jobb dolgokra. Élj, élvezd az életet, és nyugi:).
2021. júl. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
69%

Én 170 centi vagyok, a párom 172,ha felveszek egy magassarkút, akkor magasabb vagyok nála. Érdekel ez bárkit is? Nem, mi így szeretjük egymást. Amúgy a magasság is genetika függő. Szerinted mit tudtál volna csinálni, hogy 10 cm-el magasabb legyél? Nyújtópadon kellett volna húzni vagy mi? Attól még, hogy csak 170valahány centi vagy még kihozhatod a testedből a maxot, lehetsz erős, izmos, szálkás.

Ha egy 150 centis kis nyeszlett gyerek lennél még megérteném a hisztid,de így nem.

2021. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Párom valami eszméletlen egészségtelenül élt mindig is, gyorskaja ezerrel, 14-15 éves koráig sportolt ugyan, de egyrészt az izületei megsínylették, másrészt sajnos szereket is kipróbált. Tiniként meg abbahagyta és erősen meghízott, mozgás nulla. Mégis 188 cm lett, pedig nem származik kifejezetten magas családból. Szóval felesleges ez a kötekedő hisztid, te is tudod, hogy nem ezen múlik. Vagy tényleg nem láttál még pl magas tiniket egészségtelenül élni, nem sportolni, dohányozni, ész nélkül alkoholizálni?

Ja és az is szánalmas, hogy el sem árulod a magasságod, csak drámázol, mint egy kislány, aztán mikor rákérdeznek, még neked áll feljebb és nekiállsz kötekedni. Mégis hogy vársz választ egy ilyen kérdésre, mikor még azt sem tudjuk, mekkora vagy? Lefogadom, hogy valami 175 körüli, ami konkrétan a magyar férfiak átlagos magassága, szóval totál alaptalan a hisztid, még akkor is, ha a családod magas, mert a magasságért felelős gének több generáción át is öröklődhetnek (magyarul simán lehet a távoli felmenőid közt alacsonyabb rokon, akire te ütöttél). Ráadásul nem alacsony vagy, hanem normál tartományba eső. Úgy vernyákolsz, mintha 160 centi maradtál volna. Na arról már elhiszem, hogy hátrány pl öltözködésben, párkeresés terén.

2021. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ja annyit még elárulok, hogy egy férfi nemcsak a férfi felmenői magasságát örökölheti ám. Alacsony, átlagmagas női rokonokra is üthetsz.
2021. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

A többi szövegre nem is reagálok mert simán értelmetlen:D

A lényeg ott van hogy 15 éves koráig sportolt, normálisan élt ami a lényegxd Szóval nagyon nagy erdőbe vagyunk bogaram:( Mozgáson, alváson, étkezésen múlik a magasság, meg persze géneken is. Az hogy tekerte a vicces cigit meg megevett egy sajtbureszt nem jelent semmit. 15 éves kora után már csinálhat akármit szinte, nem hiszem hogy hirtelen 16 éves korában nőtt 40 centit, de cáfolj meg.

2021. júl. 8. 20:11
 27/28 anonim ***** válasza:
Istenem micsoda problémák. Ez kb olyan mint a normál súlyú nők rinyálása, hogy kövérek, meg itt lehetne nagyobb, ott kisebb... Wtf?! Más nyomoréknak születik, nem rinyál ennyit.
2021. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy barátnőm aki nagyon pici,őt is zavarja de valaki mondta neki hogy egy lánynál jó dolog ha alacsony mert az olyan cuki :)

De tényleg az szerintem aranyosak az alacsony csajok

2021. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!