Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a magasságom?

Hogy fogadjam el a magasságom?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok alacsony emberek szerint... Tehát nem kaptam még pl iskolában hogy "jaj de alacsony vagy" stb.

De engem baromira zavar hogy megálltam a növekedésben, és most ahogy elkezdtem ezzel foglalkozni most jöttem rá hogy mennyit mindent tehettem volna ennek érdekében.( az egészségtelen önpusztító életmódom helyett pár éve) Aminek lettek már következményei is, pl kicsi túlsúly, izomegyensúly, testtartás probléma stb

Szóval hogy kéne elfogadnom hogy amikor lehetett volna tennem ellene nem tettem semmit? És valószínű most magasabb lennék? Hogy fogadjam el hogy kész, ilyen és ekkora vagyok?

Félreértés ne essék, nem 185 centi magas vagyok és úgy hisztizek... Valóban nem vagyok magas.


2021. júl. 7. 00:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy?
2021. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hány centi vagy?

Gondolom férfi vagy, ők szoktak problémázni a magasságon.

De rengeteg pici nő van, 150-160 között, nem hiszem hogy akkora hátrány ér ha nem vagy felhőkarcoló.

Eleve a magyar nem valami magas nép, mint mondjuk a skandinávok.

2021. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem problémázik egy 150 centis nő, de én ilyet nem említettem a kérdésben. Félreérted.
2021. júl. 7. 00:44
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már meg, hogy milyen magas vagy.
2021. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Fas*mtudja pontosan "százhetven valamennyi"
2021. júl. 7. 00:55
 6/28 A kérdező kommentje:
De a családomban minden férfi magas szinte...
2021. júl. 7. 00:56
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem fejtetted ki, csak találgatni lehet.

Abból indultam ki, hogy általában emiatt szoktak a magasságon problémázni a férfiak, azt hiszik hogy minden nőnek kosárlabdázó pasi kell, és ezért alakul ki a kisebbségi komplexusuk.

(Én 158 centi vagyok és a 175 centis párom számomra sokszor kényelmetlenül magas. Nem bánnám ha alacsonyabb lenne.)

Akkor kifejtenéd hogy az élet mely területén érzed hátránynak a magasságodat?

2021. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mas orszagban meg egy liliputi se rinyal ennyit, de itt ez a magassag-fetis jon a penz utan.
2021. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam a kérdésben is az zavar hogy nem hoztam ki a testemből azt amit lehetett volna, mert egyszerűen nem érdekelt. Simán lehetnék 8-10 centivel magasabb szerintem.

És elmondom még egyszer hogy a fő probléma még mindig nem a nők. Egyébként elmondanád hogy 17 centi különbség hol kényelmetlen?

Pl kosárban meg röpiben elég szar alacsonynak lenni, de ez is mellékes:D

2021. júl. 7. 01:04
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm nyolcas, ez a választ nagyon kielégítő volt. El sem hiszem hogy ennyi hasznos.
2021. júl. 7. 01:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!