Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szidják a gyakorisok...

Miért szidják a gyakorisok azokat, akik a szüleiktől anyagi támogatást kaptak, akár ingatlant?

Figyelt kérdés

Nyilván kézenfekvő válasz az irigység, de én őszintén nem értem, miért lenne kevesebb az, aki egyszerűen szerencsés volt és a szülei tudták támogatni. De az is feltűnt, hogy ha valaki egyetemre jár és a szülei tartják el, akkor az semmirekellő ingyenélő, holott ha valaki komoly szakot végez, nehéz mellette dolgozni, ha meg valami büfészak, azzal meg nem lehet keresni sokat. Nem mellesleg itt gykn minden második szakra azt mondják, hogy büfészak.

Szóval én komolyan nem értem, hogy egy anoním oldalon miért kell lehordani valakit ezért.


2021. júl. 7. 21:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
85%
En is mindig mindenhol ezt olvasom. Volt itt egy csajszi aki problemazott hogy hol vegyenek lakást neki, es szegenybe mindenki beleallt hogy “bezzeg engem nem támogattak semmivel”, “jajj de sok problemad van” stb. Nem ertem, aki gazdag/sok pénze van, nyilvan venni fog belole dolgokat, en sem vagyok valami tehetős, de orulok hogy valaki kap kocsit meg hazat, ha megteheti. Nyilvan ha nekunk is sok pénzünk lenne, en is kapnék. Mivel lesz jobb ha irigykedek rá? Nem lesz attol tobb penzem…,
2021. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az jött le 10+ év oldal használat után, hogy itt alapvetően nem a legértelmesebbek vannak jelen. Ami meglátszik a kérdéseken, válaszok minőségén és a proletár gondolkodásmódon is.
2021. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
80%

Mert szerencsétlen prolik…

Ez egy “lenézős” válasz, de akkor is ez az igazság.


Engem a szüleim támogattak amíg elvégeztem egy “büfészakot”, így tudtam tökéletes átlaggal diplomázni és OTDK helyezést elérni…


Kizárólag ezek miatt vettek fel Ausztriában egy neves egyetemre, mesterre és a szüleim még ez alatt is támogattak.


Végül olyan állásom lett, hogy 3 év alatt összegyűlt egy lakás önerőre.


Ha mind ezt valaki el tudja úgy érni, hogy a szülei nem támogatják és dolgoznia kell, az nagyon durva…

Az a fickó valószínűleg zseni.

2021. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
78%
Ja a csajszis kérdésnél mindenki neki állt, hogy szemét köcsög mit képzel, miért nem jó neki a panel, hát örüljön hogy bármit is kap.
2021. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Gondolom ez ihlette a kérdést. Nem kell a GYK-t komolyan venni, egy másik kérdés alá anno beírták sokan, hogy csak feszkót levezetni járnak ide. Nem egy komoly kérdésemet trollkodták már szét, személyeskedtek, kötekedtek velem is projektálva rám mindent.

2021. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
30%
Nem azért osztott le téged mindenki, mert a szüleid megtehetik, hogy támogattak, sokunknak megadatik ez. Hanem azért a hisztiért, amit leművelsz, mert nem akarsz panel lakást, mert a végén még vki csórónak nézne. Nem ugyanaz a kettő és senki sem irigy rád
2021. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
83%
1 vagyok. En is egyszer kiirtam egy kérdést, hogy megérné-e bekoltoznom Budapestre az egyetem miatt egy albiba. Fel is soroltam az okokat, hogy mik miatt gondolkozom a témán. Szot se ejtettem arrol, hogy ki fogja fizetni (en vagy a szuleim), Bp melyik részen, milyen az anyagi helyzetünk stb. De mindenki belémállt hogy tudom e mennyibe kerül egy albérlet Bpn, meg csicska szulein élősködő egyetemista stb. Ki is x-eltem azóta a kérdést, biztos a sok megsavanyodott ember még mindig irkal oda.. De egyebkent nem is ertem, ha egy családnak van pénze, akkor már miert ne támogathatná lakással, autóval a gyerekét? Tudom, hogy vannak akik ezekért 10-20-30 éveket dolgoznak (lehet velem is ez lesz) de ha mas megveheti rogton a gyerekének akkor miert ne?
2021. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
62%
irigyek, lehúznak sokan...
2021. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
57%
Na itt a sok irigy, akik azokra irigyek,akik nem irigykednek a kérdezőre. Jah és azok, akik lepontozzák azokat, akii szerintem szánalmas a kérdező
2021. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
27%
Jaj de unalmas már ez a prolizás...
2021. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!