Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PhD-s gyakorisok, nektek...

PhD-s gyakorisok, nektek milyen területről van doktoritok, és a gyakori milyen rovatában vagytok aktívak?

Figyelt kérdés
Érdekel, hány doktorált gyakoris van, és miért szeretnek ide járni.

2021. jan. 27. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Természettudományi PhD-m van
Bölcsésztudományi PhD-m van
Társadalomtudományi PhD-m van
Orvostudományi PhD-m van
Jogi, államigazgatási PhD-m van
Más PhD-m van, leírom kommentben
Doktori címem van de nincs PhD-m
Nincs doktori címem de érdekelnek a válaszok
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
A Phd nem doktori cím, hanem egy tudományos fokozat.
2021. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük a szőrszálhasogatást! Ki állította, hogy a PhD doktori cím?
2021. jan. 29. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

"Az egyetemi oktatás legmagasabb szintjét a doktori vagy más néven PhD (Doctor of Philosophy) képzés képviseli, amely a tudományos kutatás és a felsőfokú oktatás számára készíti fel a hallgatókat."



Forrás: [link]


A Budapesti Gazdasági Egyetemnek csak elhiszi az első, hogy doktori, és mem fog többet baromságot állítani.

2021. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, előző vagyok, én amúgy nem hiszem, hogy egy ilyen gagyi oldalon PhD-sok lennének, én akiket ismerek még instagramjuk vagy facebookjuk se mindnek van, vagy nem nagyon érnek rá használni, még ha van se.
2021. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De, vannak itt PhD-sok, én is az vagyok és vannak még rajtam kívül is jópáran.
2021. jan. 30. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, én azt hittem ez csak az elnyomott tizenéves kisgyerekek oldala, és a trolloké. Ezen az oldalon valszeg nem fogsz hiteles választ kapni. Én azt figyeltem meg már régóta itt, hogy amikor a helyzet úgy hozza, hirtelen mindenkinek 3 doktorija lesz, és szakértővé válik az adott kérdésben...
2021. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért is tettem fel ezt a kérdést, hogy felmérjem a valós helyzetet. Vannak itt azért komoly emberek, igazgatók, egyetemi oktatók, akik egyszerűen unatkoznak vagy a stresszt oldják munka közben a gyakorizással.
2021. jan. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!