Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A telemarketingesek nem...

A telemarketingesek nem szoktak csuklani?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi visz rá valakit arra hogy emberek zaklatásával keressen pénzt? Nem szokott lelkiismeret furdalásuk lenni? vagy ezt pszichopaták csinálják?


A szabadnapomon pihennék erre egy ilyen ébreszt..


Más hogy kezeli a ha egy ilyen hívást kap??


2021. júl. 8. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Igazából munka ez is, diákmelóban pl kifejezetten jól fizetnek azért, hogy helyeken állj és emberekre tukmálj szórólapokat meg ilyenek. Amíg pedig jobban keres mint egy másik munkával, addig miért ne csinálhatná, ha különösebben nincs vele baja? Ha nem ő, akkor majd úgyis lesz más helyette, nem mindegy?
2021. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Ó, hát én alig várom, hogy hívjanak. Még sose hívtak vissza utána. Nem vagyok bunkó, vagy ilyesmi, csak tárgyilagos. Gyors átveszem az irányítást a beszélgetésben, és felteszem a kérdést, h honnan a telszámom. Amire ők mindig ellmondják a lerázó dumát, h nem tudják, de itt van "a rendszerben". Erre megkérdezem, hogy ugyan hogy kerülhetett bele az ő rendszerükbe az ÉN személyes adatom. És elmondom, hogy én azt sose kértem, sőt, nem is engedélyeztem, tehát ott bizony nem lehetne. És hogy biztosan jogszerűtlenül kezelik a személyes adataimat. Megkérem őket, h töröljék, ne adják át másnak és többet ne keressenek. Érdekes, többet nem keresnek. Habár jogszabály szt tájékoztatniuk kéne a törlés tényéről is. ;) Hivatkozni a 2011. évi CXII. törvény [ Info tv. ]-re lehet.
2021. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!