Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb életkor?

Melyik a legjobb életkor?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 11:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Mindegyikben volt jó és rossz is.
2021. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
42
2021. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem élethelyzettől függ.



Akinek normálisak a szülei és rendes az osztályközössége, annak lehet a tinikor akár.

Akinek nem arról szól az egyetem, hogy nappal tanul, éjjel dolgozik, annak az egyetemi évek.

Ha valaki egyből egész jó munkahelyet talál, jól kezd keresni, esetleg párkapcsolata is van, annak a huszonéves évei.

Lehet, hogy valaki 40 évesen találja meg élete párját/munkáját és még nincsenek nagyobb egészségügyi problémái, akkor akár a negyvenes évei.



Összességében azt mondanám, a fiatal évek, amikor még nincsenek nagy egészségügyi gondok, nincsenek fájdalmak, az emberek előtt áll az élet és van bennük remény.

Viszont egy-egy élethelyzet miatt alakulhat ez totál máshogy is.

2021. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%

16-18

A gimi végén még nem kellett megszakadni a tanulásban, dolgozni sem kellett nagyon, de már ment az ivás, bulizás, csajozás.

2021. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
a nyolcvanas évek
2021. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

Nekem kb 23 eves koromtol jo minden. Akkor kezdtem el dolgozni, elkoltoztem alberletbe a masodik parommal, aki mar normalisabb volt, mint az elso (az elsovel sem voltak komoly gondok szerencsere, nekem kimaradtak a megcsalos, agressziv stb emberek az eletembol, de borzaszto volt az a kapcsolat ettol fuggetlenul), akkor kezdtem el ugy erezni, hogy elem szabadon az eletemet vegre es azt csinalok, amit akarok :)

A tinikorom sem volt veszes, a szuleim normalisak, volt par baratom, de szorongos tini voltam sajnos, ugyhogy lehetett volna jobb is. Szerencsere mindenfele tinikori onbizalomhianyt es egyebet kinottem, amint elkezdtem munkahelyen dolgozni es megtanultam, hogy vannak dolgok, amikben kiemelkedoen jo vagyok es ha ervenyesulni akarok, akkor magabiztosan kell viselkednem.

Lassan 30 leszek, igazabol most erzem azt, hogy mar kozel vagyok hozza, hogy tenyleg minden szuper legyen, a kesobbi evekrol nem tudok egyelore nyilatkozni, ugyhogy nekem egyelore a legjobb kor az 23-30 kozott van.

2021. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
30 körül
2021. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szóval akkor max két év jó az ember életében?Azoknak írtam akik 16-18, illetve 18-20 mondtak
2021. júl. 9. 13:01
 19/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem, az a jó év, amikor teszel azért hogy jó legyen.:D
2021. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%

30.

az már az a kor amikor minden huszonéves csajnak tetszeni fogsz (idősebbeknek is) és a legsármosabb lehetsz. Persze ehhez idő kell és felkészülés ;)

De ha az ember jól csinálja a dolgait akkor 30 éves korára érhet el és kaphat meg bármit ha férfi. (előtte is megkaphat persze, de 30 akkor is jobb ilyen téren)

2021. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!