Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasznos ez a felület (gyakori...

Hasznos ez a felület (gyakori kérdések) vagy csak a hülyék járnak ide okoskodni?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom hogy abszolút haszontalan, semmi érdemleges információt nem tudtam eddig találni sajnos.
2021. júl. 10. 12:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Van mind a kettő. De láttam már, hogy az én kérdésemnél (jól volt megfogalmazva és helyesírási hiba se volt) elkezdtek trollkodni.
2021. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Te hogy érzed, kérdező? Te is itt vagy. :-)
2021. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Vegyes. Volt, hogy segítettek, de a többség csak unalomból írogat.
2021. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Enyhe szórakozásra megteszi, de zavaró, hogy a felhasználók 99%-a gyerek, és teleszemetelnek minden kategóriát gyerekes dolgokkal.


A másik rendkívül zavaró jelenség meg a huszon-harminc éves depressziós-magányos férfiak rinyálása. Minden második kérdés az, hogy "nekem már sose lesz barátnőm?" még a rovarok kategóriában is...

2021. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
ide nyomorult életűek járnak 99%-ban
2021. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az egyik az 1%-ból, gondolom.
2021. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

#16


nem, én is nyomorult életű vagyok

2021. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Meg ahogy látod minden megfogalmazás kérdése, mert pl a 15-öst lepontozták mert őszinte volt, de ha szépen kicsit "mindenkinektetszen" módon fogalmazol akkor már is felpontoznak...
2021. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Évekig próbáltam értelmes válaszokat írni a feltett kérdésekre, de idővel sajnos rá kellett jönnöm, hogy a hülyeségre nagyobb igénye van az itt lévő embereknek.

Erről az oldalról, mindig egy film jut eszembe.

Hülyék paradicsoma



Gyakorihülyék.hu Vicc az egész weboldal.

Folyamatosan csúszik lefele...

Törölni kellene az egész weboldalt.

2022. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

elvétve kapok hasznos válaszokat, de inkább olyanra, "hogy melyik téli bakancskot érdemes venni?" és hasonlóakra.

Más kérdésekre jó, ha 1-2 érdemi válasz jön, a többi csak kötekedés offolás.


Az meg sokat mondani az itteniek mentális állapotáról, hogy minden 2. válaszoló nevelni akar, elmagyarázza, hogyan fogalmazzak, feltehetek-e máskor ilyen kérdést. nem beszélve a sok gyerekes "érett nőről", akik folyton személyeskednek gúnyolódnak.


én sem élek éppen kiegyensúlyozott életet, de ami itt megy..szinte csak nyomorult frusztráltak emberek meg kisgyerekek írnának ide.

2023. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!