Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon milyen lenne egy olyan...

Vajon milyen lenne egy olyan világ, ahol mindenki gondolata látszódna?

Figyelt kérdés
Pl. sétálnál az utcán és az összes ember gondolata felszínre kerülne. Épp amit gondol,ami benne van. És mondjuk egy buborék gömbbe a feje felett olvasható volna:). Káosz lenne? Felháborodások, féltékenység, tettlegesség. Vicces helyzetek. Többnyire erőszakot szítana, bár biztos volnának jó oldalai is. Mit gondoltok? :)

2021. júl. 10. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Sokan lennének haragban egymással. :-D
2021. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lenne egy véres korszak majd a maradék élne tovább
2021. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lenne itt minden :D Bizonyos helyzeteket megkönnyítene (amikor két ember tetszik egymásnak, de egyik sem meri kimondani), de lennének durva kiakadások is, amikor felszínre tör a kendőzetlen igazság.
2021. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne túlnépesedés.
2021. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az emberek elvonultan próbálnának élni. Ugyan úgy mint most, akkor is megpróbálnánk rejtegetni a titkos gondolotainkat. Arra járnának, amerre senki sincs, szerintem kerülnénk egymást, annyira, ahonnan már nem látható a gondolatunk. Ez akkor lenne király, ha csak én látnám mások gondolotait😄
2021. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sz@r.. akarva és akaratlanul is látnám a másik gondolatát.. amire nem vagyok kíváncsi..
2021. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az életben nem szólnék többet férfiakhoz. Nem magam miatt, hanem látni a mocskos gondolataikat. Így legalább el lehet játszani, hogy nem mindegyik csak azért él, hogy dugjon.
2021. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éreznénk a másik személyiségét? Hát a bölcsek irányítanák a világkormányt, és mindenki azt dokgozná és annyit, amennyit szeretne.
2021. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!