Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szórakoztatóbbá...

Hogyan lehet szórakoztatóbbá tenni az unalmas hétköznapokat?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen pénzköltős dolgokra gondolok. Bulizni, meg szórakozni járni már nincs kedvem, abból már kiöregedtem. Van egy párom, akit nagyon szeretek, vannak háziállataink, van néhány barátom is, nem a magányosság a bajom, csak kicsit beleuntam a hétköznapokba, befásultam. Elég rossz érzés, talán kezdek kiégni, nem tudom. Mindennapi rutin a kutyasétáltatás, ezen kívül filmeket, sorozatokat nézek, főzök, végzem a napi teendőket, minden nap ugyan az. Kicsit ijesztő, azért is írtam ki a kérdést, mert ma már olyan lehangolt voltam, hogy semmihez nem volt kedvem, és senkihez, csak egyedül akartam lenni, és semmit nem csinálni. Jó lenne valami változatosság, valami kis szín az életbe, valami könnyed kis szórakozás, de nincs semmi ötletem.

2021. júl. 10. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni hogy mi hoz színt az életedbe, mondjuk állatokkal, párral, barátokkal nem tudom miért unatkozik az ember:D

nem tudom, menj a kádba, engedd tele, és egy borral maszturbálj, vagy akármi

2021. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyi barátom nincsen, de nekem pont elég, elég zárkózott vagyok :(
2021. júl. 10. 23:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy minden nap ugyanaz.
2021. júl. 10. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki sportokat, mittomén tedd le a jogsit teherautóra xD

Spórolj, aztán menj el valami álomhelyre nyaralni.

2021. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek évtizedek óta, és negatív érzéssel látom a párokkal élőket, hogy nem tudnak egymással mit kezdeni, mert rutinszerűvé válik az életük egymás mellett is, azaz unalmas. Valóban az a megoldás, hogy menj sportolni, képzésre, tanfolyamra, feszegesd a határaidat.
2021. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg ki kellene lépni a komfortzónából.
2021. júl. 11. 00:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Válts munkahelyet és dolgozz valami izgalmasabbat!

Én pont ezért mentem futárnak, mert megcsömörlöttem az irodai melóktól. Sokkal jobban szeretek jönni-menni, autózni, ráadásul sosincs két egyforma nap, mindig várnak új kihívások az utakon.

2021. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-es!

Még én is futár vagyok és most is éppen várom, a következő feladatot.

2021. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ilyen jó futárnak lenni?
2021. júl. 11. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Eki, lsd, fű, gomba.
2021. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!