Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak mi a baja messengeren...

Annak mi a baja messengeren velem aki néhány üzenetemre válaszol, majd aztán utána az újabb kérdésemet már csak láttamozza és nem ír rá?

Figyelt kérdés
Ráírok valakire és néhány üzenetre egymás után tök kedves, normális választ kapok tőle, aztán egyszer csak jön az hogy a következőt már csak láttamozza, de nem ír rá semmit egy idő után se. Az ilyennek mi a baja? Mert több esetben is előfordult már velem.
2021. júl. 11. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Lehet megunt. Nem szeretem amikor csak így rádsz*r valaki. Miért nem írja azt oda akkor hogy bocsi amugy de nem annyira tetszel meg kicsit unalmasnak tartalak. Ennyi. Ilyen nehéz? Hiába bánt meg de őszinte legalább.

Szerintem amúgy nézd vissza az üziket és hogy.mit rontottál el. Túl sokat kérdeztél talán?

2021. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Én megírtam így olyannak akivel nem akartam beszélni. Mégis erőltette, hogy talàlkozzak vele, meg hogy mutassam meg ki a párom. Ezután én sem írtam neki semmit mert nincs kivel beszélni. Szóval nem biztos, hogy mindig abban van a hiba aki nem válaszol.
2021. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert esetleg a vegtelenbe veszo csetelest nem akar folytatni, es jelzi, hogy ennyi.
2021. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!