Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan koptatnak le Messenger...

Jogosan koptatnak le Messengeren néhány üzenet után szerintetek? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

Egyetemi közösségben pl. ugyan élőben nem nagyon a többiekkel összebarátkozni, messengeren írtam néhányuknak inkább, de nagyon hamar lekoptattak legtöbben. Egyrészt ilyeneket kérdeztem tőlük, hogy mi a baja velem mindenkinek, miért vagyok kiközösítve, másrészt érdeklődtem róluk, próbáltam kedves lenni meg minden. Mondjuk hogy merre laknak, mi a hobbijuk, szeretnek-e ide járni egyetemre meg ilyen dolgok.

De 90%-ban néhány üzenet után lekoptatott mindenki eddig. Mi lehet az oka ennek?


2020. jún. 20. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Belemásztál az intim szférájukba. A fene se akar olyannal beszélgetni, aki vagy nyíg (engem senki sem szeret, szerinted mi az oka), vagy nyomul (személyes dolgokat kérdezel halomban olyanoktól, akiket szinte nem is ismersz). Egyszerűen túl sok vagy.

Előző suliban sem mentek a szociális kapcsolatok?

2020. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon
2020. jún. 20. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Érthető, hogy lekoptatnak, az #1-es leírta, hogy miért.
2020. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen vegyél vissza. Próbálj meg kevesebb lenni, hogy ne váltsd ki a menekülő reflexet. Először elég odaköszönni, ha visszaköszön, örülj neki. Ha keresi a zsepijét ajánld fel hogy adsz. Apró kontaktok. Aztán ha mész büfébe, megkérdezed, ti nem jöttök? Ott max. két mondatot lehet mondani arról, legutóbb X szénát ettél, az egész jó volt. Ilyesmik. Csak arra figyelj, ne legyél nyomulósabb a másiknál. Időnként többet ér, ha nem szólsz semmit.
2020. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, első voltam.
2020. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szénát... Szenyát természetesen
2020. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is taszítana ha semmi kontakt után elkezdenél nyaggatni hogy szerintem miért közösítenek ki. Aztán főleg zavarna a sok erőltetett izzadtságszagú kérdés.

A spontán kapcsolatfelvétellel sokkal több esélyed van.

2020. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Betegesen kinos kerdesek utan a tarsalgasi kezikonyvre valtasz at. Ku ne futomodna meg a tovabbiaktol?
2020. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!