Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki "összemossa" az ezotériát/spiritualitást a történelemmel/tudománnyal?

Figyelt kérdés

Vannak rá példák (pl.: őseink a Szíriuszról érkeztek-elmélet), és véleményem szerint időnként egészen érdekes eredmények születnek eme két témakör találkozásából.

Igaz, az "érdekes kifejezés" nem feltétlenül jelenti azt, hogy komolyan is vehető. (Persze, akár utalhat arra is.) Kinek mi a véleménye erről?



2021. júl. 11. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam eldönteni, hogy melyik témakörbe tartozzon a kérdés (Ezotéria vagy Tudomány), ezért egy harmadik opciót választottam. (Az "Embereket".)
2021. júl. 11. 15:46
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindenki abban hisz amiben szeretne, amíg nem próbálja a másikra erőltetni a saját nézeteit.
2021. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Abból szoktak kijönni a legőrültebb elmebetegebb elméletek.


[link]

2021. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A kettőt nem kell elkülöníteni egymástól.

Tessék, hogy ma is tanulj valamit:

[link]

[link]

2021. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyenek táplálják a bénább konteókat
2021. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt gondolom,hogy nincs tisztában a fogalmakkal.
2021. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, első válaszoló a hasznos válaszod.


17:01

"Tessék, hogy ma is tanulj valamit."

Ezzel a megnyilvánulásoddal elástad magad előttem, és sok ember szemében. Utálom az ilyen fensőbbséges személyeket.

2021. júl. 12. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Az attól függ milyen módon teszi, mert szerintem ebből lehet akár az emberiség egyik legnagyobb felfedezése is, de gyakoribb eset, hogy ezek az emberek csak még egy okot adnak az idegeneknek arra, hogy ezt a bolygót messze elkerüljék.
2021. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A spiritualitás minden. Mindenben ott van, mindennel össze lehet és kell mosni.


Engem az zavar ha az ezotériát mossák össze a spiritualiznussal, vagy ha a történelmet a tudonánnyal.

2021. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!