Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert kell elnem? Nem...

Miert kell elnem? Nem panaszkodni jottem csak szeretnek valakitol egy ertelmes valaszt kapni.

Figyelt kérdés

Mar pici korom ota az elet csak kínoz!

Sose voltam se anyukammal(mivel ő dolgozott mindig) se apukammal(aki alkoholista es tobbszor is ongyulkossagi kiserlete volt.Ami miatt pszichologushoz kellett járjak 2 evig.) Mindig nagybatyammal voltam vagy más rokonokkal.

Voltak barataim már fiatal korom óta csak, hogy ne kelljen otthon lennem. Ezek mind rossz kapcsolatok, ami elmondhato az eddigi osszes kapcsolatomrol.

A pasik sosem torodnek velem de en mindig mindent megteszek ertuk.

A munka helyen is egyre rosszabb.

Jarok kondi terembe de ennyi.

Elegem van abból, hogy en mindenkivel kedves vagyok persze elmondom a velemenyem is ha tetszik ha nem es ezt szeretik is bennem.

Barataim sincsennek, pedig szoktam barátkozni de senki nem vevő rá, pl teremben.

Nincs semmi ami boldogga tesz. Az egészsegem sem a legjobb de nem panaszkodom, orulok hogy latok es jarni tudok.

A családomat se erdeklem.

A jelenlegi párom se torodik velem.

Mindig azt mondják hogy legyel egyedul és akkor minden jobb lesz. De mégis mivel?

Penzugyileg rosszabb lesz, maganyosabb leszek és ennyi.

Szeretnek boxra járni, tancolni járni de egyiket sem tudom valallni mert olyan idopontokban vannak amikor dolgozok.

Egyszeruen nem értem hogy mások olyan szerencsések.

Se kulsoleg se belsoleg sem vagyok jó.

Gyulolom hogy túl erzekeny vagyok es en mindig q kis aranyos lány leszek de ennyi.


2021. júl. 11. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Menj el egy pszichológushoz.

A neten egy csomó olyan youtube-os anyag van, vagy más anyag, ami segít az önelfogadásban, hogy szeresd magad. Senki nem fog egy ilyen depresszív, önutálattal küzdő egyént szeretni, mivel még saját magadat se szereted.

Első lépcső, hogy megtanuld magad szeretni, javíts a hibáidon, a pozitívumokat vedd észre, ne a negatívumokat. Egy mérgező kapcsolatban pedig ne legyél benne, az csak még jobban le fog húzni.

Mindenki saját életének a kovácsa. Csak úgy nem fog a szádba repülni minden, azért tenni és tenni kell napi szinten. Ha nincs erőd és kitartásod, akkor már veszítettél. Legyen célod, és tegyél meg érte mindent. Higgy is benne. Minden csak tőled függ.

2021. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Mintha csak én írtam voltam a kérdést. :(

Én egyszerűen csak kitartok mert talán jön majd egy igaz társ, aki majd együtt evez velem az élet pöcegödrében.

2021. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Jó most kiengedted. Tudom hogy épp hogy felfog idegesíteni a válaszom de ez van. Tudom hogy nehéz de sokan vannak akiknek sokkal rosszabb a helyzetük mint neked. Anyagilag rosszul vannak, mentalisan, talán rákosok, szüleik is meghaltak szoval nincs senkiuk mar..

Jó az hogy kiengeded ami felbasz de mit fogsz csinálni ellene? A végén csak te tudsz változtatni a dolgokon

2021. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A box jó dolog, vegyél egy boxzsákot+kesztyűt, és otthon is lehet ütni, rúgni azt, nem feltétlen kell ehhez képzésre menni.

A másik:

Nézz filmeket, és válasz ki magadnak egy szimpi karaktertípust, akinek van önbizalma, mert neked erre lenne szükséged. Ezzel megválaszthatod, hogy milyen irányba, hogyan fejlődj tovább, hogyan kezelj dolgokat.

Nekem nagy kedvenc egyrészt ő:

https://www.youtube.com/watch?v=n29Y4T7dBL8

Másrészt ő:

https://www.youtube.com/watch?v=iX0cCjqbM8E

2021. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Hogy spirituálisan fejlődj.
2021. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!