Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért panaszkodnak azok az...

Miért panaszkodnak azok az emberek, akik "szeretnek" szenvedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom hová tenni azokat, akik panaszkodnak, sajnáltatják magukat úgy mintha segítséget kérnének, mert "nem bírják tovább", és ha az ember javasol nekik egy lehetséges utat (mert néha elég egyszerű a válasz, és nem kivitelezhetetlen pl. nem munkahelyet kell váltani a válság közepén, vagy elköltözni egy fillér nélkül), és erre van egy egyszerű válaszuk, "az nem jó, mert korán kell kelni/fárasztó/ keresztbe kéne tenni két szalmaszálat" stb., aztán folytatják az önsajnálatot. Tehát maguk utasítják el azt az egyetlen, egyszerű lépést, amivel az egész problémájukat megszüntethetnék.

Egyszerűen nem értem.. egyáltalán tudatában vannak mit csinálnak, vagy továbbra is úgy érzik az élet velük ilyen kegyetlen?



2011. dec. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert idiotak.

Nekem is vannak ilyen ismeroseim es kajak beszar.sz.

Az egyik mar vagy egy eve segelyen elt es most kibukott, h kapott munkat, ahol 100 ezerert annyi volt a dolga, h reggel 8tol delig,1ig szaladgaljon a varosba.

Mert o ma is levezetett 90 km-t.

Hihetetlen, most meg kirugtak es az a baja.

2011. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Társaságot gyűjtenek maguknak.Érezzük együtt szarul magunkat,olyan jó kis közösség lennénk.Ne tegyünk semmit az ellen,ami rossz nekünk,de beszéljük meg,mert az olyan jóóóó!Bólogassunk egymásnak,hallgatva a másik "nyomorúságát",úgy se tehetünk semmit,szemét az élet.


De megmozdulni egyik se...Lusták...Beszűkültek...Nyomorultak...

2011. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért panaszkodnak,mert szeretnek szenvedni:)

Nekem is van ilyen ismerősöm,nem egy.szerintem nagyjából az ilyen emberek tisztában vannak vele,hogy élvezik ezeket az ún.emberi játszmákat.egyik ismerősöm,mondta is,hogy nem is akar megváltozni.az a lényege ennek az egésznek,hogy rájuk figyelnek az emberek,ezt élvezik,ezért,ha megtennék a lépéseket,amiket javasolnak nekik mások,akkor megoldódna a problémájuk,és akkor véget érne a kis játszmájuk.

2011. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretnek szenvedni, csak lusták változtatni. Ahelyett, hogy felelősséget vállalnának az életükért, és tevékenyen részt vennének az sorsuk alakításában, sokkal kényelmesebb mindent a körülményekre fogniuk. Panaszkodni meg azért imádnak, mert mindig találnak olyat, aki megerősíti őket abban a kellemes illúzióban, hogy a világ a gaz, és úgysem lehet boldogulni, kár az energiáért.
2011. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!