Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel jöjjek rá...

Milyen módszerrel jöjjek rá hogy mivel foglalkozzak vagy milyen szakember tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a legjövedelmezőbb és legbiztosabb a jövődre nézve ha gázszerelőnek tanulsz.
2021. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkapszichológus.
2021. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi kérdéseket tegyél fel magadnak:


Mi az ami érdekel?

Mi az, amiben jó vagy?


Mennyire számít, hogy mennyit fizet?

Milyen jellegű munkát szeretnél végezni? (Irodai, fizikai...)

Hogy képzeled el egy napodat? Pl 8-4-ig dolgozol? Otthonról dolgozol? Utazgatsz esetleg?

Csapatban dolgoznál, vagy inkább egyénileg?

Milyen ambícióid vannak? Szeretnél főnök lenni? Mennyire fontos számodra a munka?

Emberekkel szeretnél foglalkozni?


Szeretnél egyetemre járni?

Mi az, amit szívesen tanulsz? Mi az, amit könnyen tanulsz?



Járj pályaorientációs napokra, nyílt napokra, nézz körül, hogy ki mit dolgozik és az mivel jár.

Egyébként egyetem esetében jó végigböngészni a szakokat és az izgalmasabbak mintatanterveit.

Ha nem egyetemben gondolkodsz, akkor a megfelelő tanfolyamok lehetőségeit, de ezekben nem vagyok olyan tájékozott. Egyébként pedig vannak erre specializálódott pszichológusok.

2021. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!