Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szörnyen erzem...

Mit tegyek ha szörnyen erzem magam lelkileg?

Figyelt kérdés
Borzasztoan érzem magam. 2 hete meghalt egy evfolyamtarsam akit nagyon szerettem es nagyon nehezen tudom feldolgozni, szerdán lesz a temetese, nem tudom hogy bírom majd ki. A munkahelyem se az igazi, szarul érzem magam, gyomorgorccsel megyek be, diakmunka, de nagyon keveset fizetnek es nem is érzem jól magam,azért járok el mert helyben van. A parom kamionos es csak hetvegen vagyunk egyutt, es amikor vasarnap hazajovok tole szornyen hiányzik nekem. Ugy érzem, hogy teljesen ki vagyok merülve, szeretnék pihenni ezen a nyáron de a szüleim biztosan mondanak, hogy menjek dolgozni.

2021. júl. 11. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Először is, tudom hogy fáj az évfolyam társad halála, de attól nem lesz jobb a helyzet, hogy ezen búslakodsz. Gondolj arra, hogy valószínűleg ő sem szeretné azt hogy te miatta napokig/hetekig nagyon rosszul érezd magad.

Másodszor: tudom hogy fura, de munka közben gondolj arra hogy már csak pár nap és újra találkozhatsz a pároddal Szerintem ez majd motivál.

Ne csak a rossz oldalát nézd a dolgoknak. Egyébként ahhozképest, hogy párod kamionozik, még egész gyakran tudtok találkozni... Mi lenne veled, ha 2 hét 1 hétben csinálná? Vagy 3 hét egy hét? Szerintem becsüld meg azt, hogy hetente találkozhattok, a kamionozás az ilyen.🤷‍♂️

2021. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!