Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor jön az...

Szerintetek mikor jön az újabb hullám? Mikor kezdődnek a lezárások?

Figyelt kérdés
Most olvasom, hogy közeledik a delta variáns. Nekem már komolyan gyomorgörcsöm van az ilyen cikkektől. Nem akarom, hogy újra korlátozva legyünk. Most olyan jó,hogy nagyjából visszakaptuk a régi életünket. Borzasztó belegondolni, hogy így éljünk még évekig. Lenne még sok tervem a nyárra belföldön. Nagyon félek, hogy majd jön egy bejelentés, hogy akkor újra korlátozások lesznek... Már az EB-nek is vége. Nincs miért nyitva tartani az országot. :(

2021. júl. 11. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szeptember vagy október.
2021. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én ebbe már annyira beleuntam. :(
2021. júl. 11. 22:17
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

az előválasztás október-november környékére van időzítve.

úgyhogy kb akkora fogja időzíteni a fidesz a vészhelyzet újra elrendelését, hogy ezzel nehezítse az előválasztás lebonyolítását.

2021. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is szeptembertől. Ha most nem oldották volna fel a maszkviselést meg többen beoltatták volna magukat, ősztől már lehet, nem is kéne maszkot hordani többé.
2021. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Mint tavaly, foci vége, iskolakezdés, és már karácsony előtt bezár a bazár:D
2021. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
76%
Reméljük soha.
2021. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem még a nyáron (augusztusban) lesznek korlátozások.

Abból ami körülöttünk történik , elég csak a környező országokat megnézni, borítékolható.

Szerintem sokan nem fogják felvenni ha lesz, a 3ik oltást már. (Minek, ha a lakosság fele egyáltalán nem veszi fel?) Így val.szeg többen lesznek azok, akik nem oltatnak és emiatt újra lesznek korlátozások is. Persze mindenkinek. Szívás.

Nekem jó pár ismerősöm csak azért oltatta be magát, hogy szabadabban éltessen. De a nagy részük azt mondja, hogy lesz@rja már, ő nem fogja felvenni a harmadikat, csak azért, mert a lakosság fele nem oltatja be magát, és ne kelljen korlátozni, hogy meglegyen az a bizonyos százalék, amikor nem kell korlátozni. H9gy rajtuk ne eloskodjenek. Üljön akkor mindenki otthon. Meg hogy úgyis az lesz..stb.


Persze, biztos lesznek olyanok, akik felveszik ha kell, de szerintem jóval kevesebb lesz már.

Ugyhogy valóban vehetjük vissza a szajkosarat. Minimum!

2021. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Főnököm is pont azt mondta, hogy szerinte néhány hét és újra jön vissza a lezárás.

Istenem. Komolyan rossz belegondolni. Nem akarom újra azt a borzalmat.

2021. júl. 13. 21:31
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Talán kicsit enyhébb lesz. Nálunk elég jó az atoltottsag. Most kiderül mennyit értek az oltások. Meglátjuk mire lesz elég.
2021. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

Remélem kérdező, azok után, hogy itt nyafogsz, hogy nem akarod, te remélem elmondhatod magadról, hogy egyéni szinten mindent megtettél amit lehetett (értsd, felvetted az oltást)


Felőlem legyenek újra korlátozások, de az oltottakat, akik tettek azért, hogy vége legyen, hagyják élni. Nehogy már 4 millió hülye miatt szopjunk.

2021. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!