Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy 1-2 hónap...

Ha kiderülne, hogy 1-2 hónap múlva meghalsz, mit csinálnál a hátralevő ídőben?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos hogy én lennék a legártalmatlanabb ember, nem gyilkolnék meg ilyesmi, de lehet lopnék mondjuk agy nagyobb dolgot, kipróbálnék olyat amiket nem tehettem meg, felvenném a legnagyobb hitelt, és nyaralnék, csak élvezném a maradék napokat. Ilyesmi, nem csinálnék olyat amit nem élveznék.
2021. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Elmennék Izlandra 😍 gyönyörű, varázslatos hely. Utána Thaiföldre, majd Egyiptomba is kicsit. Jó sok finomságot ennék,innék, nem sajnálnám 😃
2021. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én azt tenném, hogy az eddigi rosszra fordult kapcsolataim amik fontosak voltak az életemben, jobbra fordítanám, hogy el tudjak búcsúzni tőlük normális keretek között. Aztán kiélvezném a maradék hátralévő időm, olyan emberek társaságában akiket szeretek, hogy a jó dolgokra emlékezzenek halálom után. Megtenném azt amit eddig szerettem volna, csak valamilyen módon nem sikerült vagy nem tudtam. Röviden tömören kiélvezném a rövid időt, ami még hátra van.
2021. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Szívesen mondanám hogy utazgatnék és bejárnék minden olyan helyet ahová rég el szerettem volna jutni, magamba szippantanék minden élményt amire vágyok és maximálisan kihasználnám az utolsó 1-2 hónapomat, de magamat ismerve sajnos az lenne hogy magamba roskadok és bőgök.

Rettegnék és egy pillanatig sem tudnék elvonatkoztatni attól hogy meg vannak számlálva a napjaim, semmit nem tudnék élvezni.

Viszont tuti rengeteg levelet írnék olyan embereknek akiket szeretek. Esetleg be is dátumoznám hogy melyiket mikor bontsák fel.

2021. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Elmennék Finnországba megnézni a sarki fényeket.

Családi programot szerveznék.

Megköszönném minden szerettemnek, hogy bearanyozták az életem.

2021. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel a kérdéssel az a baj, hogy nem tudod átérezni azt a helyzetet, hogy szembesülsz ezzel a hírrel.

Így csak azt tudod megmondani, hogy mi az amit még az életedben csinálni szeretnél.

De ha ott lennél abban a helyzetben, lehet, hogy csak a családoddal/szeretteiddel szeretnél lenni.

2021. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Hatost adom, lehet megölném magam hogy ne "szenvedjek":D
2021. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Miért, meg fogsz halni? Mi történt? Elmeséled?

2021. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

szio, őszinte leszek és nem várok majd ítélkezéseket, semmi gond nincs szerencsére

keresem az élet értelmét, próbálok rájönni, hogy lehetek boldogabb, jelenleg reménytelen vagyok,

emiatt is szeretném megtudni, hogy azoknak, akiknek nincs sok vissza, milyen apró dolgok tudnak örömet okozni,

ettől talán én is jobban értékelem majd az életet

2021. júl. 11. 23:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek a tudatába jut, hogy 1-2 hónap és elviszi a zord kaszás, az már nem igen tervez, sőt lehet annyira bepánikol, hogy tényleg inkább véget vet az életének. Ha folyamatosan ott van az elmédben, hogy már csak hetek vannak hátra, úgy már kb. semmit nem tudsz kiélvezni.
2021. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!