Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz?

Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Mostanába nézzem a focit eddig nem is követtem viszont nagyjaból tudtam a játékosokat. Viszont most kicsit kutakodtam Neymar után és olyan információkat kaptam róla amit el sem hiszem. Tényleg igaz lenne hogy megerőszakolt egy nőt? És hogy agresszív? Pedig nagyon aranyos dolgokat szokott csinálni ezért kérdezzem.

2021. júl. 12. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neymar da Silva Santos Junior, született: 1992. február 5.-én (most 29 éves). 175 cm magas. 68. kg. Braziliában nem áll körözés allatt, és nincs ellene büntető el járás braziliában jelenleg. Az viszont tény hogy hogy agresszív, és több pénzbirsága van összesen mint amennyit a focival keres.
2021. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kicsit erős, de szerinted a kis kedves milliárdos drogos álszent sztárok hogy élnek? Hát ez csak egy kis apró szelet... És akkor hollywoodba nem is mentünk még:D
2021. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak bulvár. Az összes ismert emberrel kapcsolatban vannak ilyen pletykák, de nem hinném, hogy valós lenne.

Ha meg mégis, akkor is, mi csak egy kis szegletét látjuk az egésznek, simán lehet, hogy igazából teljesen más volt a dolog hátterében, mint amit a média levett.

2021. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!