Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc sorozatod?

Melyik a kedvenc sorozatod?

Figyelt kérdés
Felsorolhatsz többet is, mondjuk melyik az első 3? Nekem a Peaky Blinders, Breaking Bad, Dexter ütött nagyot.
2021. júl. 12. 17:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

The Bold Type

Westworld

Brooklyn 99


Nehéz választani, de most inkább ezek.

2021. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%
Hát én így hármat azt hiszem nem tudok mondani, mindegyiket másért szerettem. Amit nagyon szerettem az a Lost, a Dexter, a Breaking Bad és a Better Call Saul, a Downton Abbey, a 11/22/63, a Game of Thrones, a Stranger Things, a House of Cards, a Gilmore Girls, a Desperate Housewives, a Fargo, az Orange is the New Black, a Path, a Haunting of the Hill House(remélem jól emlékszem a címére)…. most hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet valamit kihagytam. Tini koromban nagyon szerettem még a Mentalistát és a House-t. Megnéztem és tetszett, de olyan nagy kedvenc nekem nem lett az American Horror Story (ebből nekem az első évad tetszett meg a hoteles), a The End of the Fucking World, a Riverdale (ez nem volt túl szimpi). A Black Mirrorból csak az első évadot láttam és engem annyira nagyon az sem fogott meg. Elkezdtem nézni a Narcos-t és az eddig nagyon tetszik. Amin még gondolkozom az a Twin Peaks, a Peaky Blinders és a Szökés, de mazsolázgatok a többi válaszból és, ha valakinek van valami ajánlása, ami ezek alapján tetszene nekem is, azt szívesen fogadom :)
2021. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Ja és a Walking Dead is, egyértelműen kedvenc.
2021. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Gossip Girl♥
2021. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
64%

Sok kedvenc van.

Breaking Bad

Black mirror

Lost

South park

Family guy

Trónok harca

Gyilkos elmék

Stb.

2021. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!