Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az útépítő...

Miért nézik le az útépítő munkásokat?

Figyelt kérdés

Pedig nagyon nehéz a munkájuk. Nyáron 41 fokban,télen -15 fokban is kint vannak,dolgoznak. Én 10 percig sem bírnám nyáron tűző napon.

Nem tudom mennyi a bérük amúgy.



2021. júl. 13. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A viselkedésükért.
2021. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert azert nézik le, mert nem magas végzettségű emberek. Egyszerű buta IQ Val semmire nem jók csak lapátolásra. Gondolja az állami rendszer. Ha már nincs semmije, se tudása akkor menjen a földet kaparni, így aztán ezek a szegény munkások csinálnak valamit. Én ugyan nem védem az államot ezt ők találták ki.
2021. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Az összes fizikai munkát lenézik, talán mert már a tanárok is azzal riogatják a gyerekeket, hogyha nem tanulnak ott végzik. Én is elhittem, és

Én már jó ideje fizikai munkát végzek, persze csakis külföldön. Engem inkább egy tanári állással, és fizetéssel lehetne riogatni.

2021. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként ha tippelnem kellene akkor szerintem a legtöbb embernek azért nem a szívük csücske, mert 1 kétszáz méteres útszakaszt csinálnak kétévig, úgy hogy az adott cég feltúrja, elkezdi és úgy hagyja porosodni feltúrva az útat 1 évre, majd mikor fogyik a határidő akkor pár nap, vagy hét leforgása alapján befejezik. Másszóval ha elnézünk a lehetséges sztereotipiáktól akkor az ilyen kényelemtlenségeket vetitik ki rájuk.

Kérjük a kuki és a nuni méregetést hagyjuk abba a kommentszekcióban, mivel a nemi ideologiák helyett is kijuthatunk arra a nevezőre, hogy annyira "tanultnak" ehhez a szakmához nem kell lenni. De mondjuk abban is megegyezhetünk hogy a kommunizmusba nem mindenkit várt a rendszer/társadalom tárt karokkal, ez lehet ön hibából is.

De mondjuk ott van a morál amit én is láttam sajátszemekkel hogy 1 ásik a markoloval a másik 8 lapáttal nézi.

2021. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Én nem nézem le. (Útépítő technikus a végzettségem.) Nagyon nehéz munka, és az sem igaz, hogy nem kell hozzá ész, igenis oda kell figyelni, akár földmunkáról, akar aszfaltozásról van szó.

74N

2021. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Több esetben csak egy rövid pillanatot vetnek az emberek rájuk, és az alapján ítélnek meg dolgokat. Ránéznek, és épp nem dolgoznak.

Csak kérdés: ha épp mindig egy ilyen pillanatot kap el "mindenki", akkor hogyan készül el az út?

Tehát nem szabad itélezni csak úgy.

2021. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Én is csak azokról beszéltem, akik mutogatnak, hé! Nem normális családapákról.
2021. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Leginkább azért mert sokan "rossz életet élnek" közülük, de ez nem csak erre a munkakörre igaz.

Természetesen köztük is vannak normális emberek!


"rossz életet élnek" = isznak, beszólogatnak stb


Nem egyszer volt már olyan, hogy autóval hajtottam el útépítés mellett és utánam kiabáltak hogy "mit nézel xy káromkodás"...

2021. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Aki lenézi őket, saját magát minősíti. (Majdnem az összes rokonom diplomás, ettől függetlenül átérzem az útépítők helyzetét, ahogy ők - a családom - is.)
2021. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le őket, én is mehetnék közéjük, mert van építőipari szakmám, ami jó lenne oda, de nem bírnàm csinálni, túl kemény munka.
2021. júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!