Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a főnöknő részéről...

Jogos a főnöknő részéről megsanyargatni a munkásokat, hogy azok elmenjenek?

Figyelt kérdés
Az egyik sok munkást elüldözött onnan,a másik meg naív és hallgat az előzőre meg kicsit gond van az értelmi képességeivel így lefáraszt másokat,nem végzi rendesen a munkáját.A főnöknő megpróbálja ellehetetleníteni a munkájukat,gondolom azt akarja elérni,hogy elmenjenek.Engem szándékosan más váltásba rak,véd,de félek nem jó vége lesz.Nem tudom mit gondoljak a főnöknőrol ezután. Aki vele korrekt azzal állítólag nem tesz ilyet.Egy rokonom is ott dolgozik aki nagyon jól kijön vele.

2019. júl. 29. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, neki kellene biztosítani a munkához szükséges ideális körülményeket.
2019. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barnabas333 ***** válasza:
11%
A nők sosem jók főnöknek, amióta női főnökeim vannak, nagyon sok kollégám lépett ki.
2019. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
# 2: Vitatkozom. Volt sok főnököm életemben, férfiak és nők is. Egy időben én is úgy gondoltam - nőként -, hogy a nők nem jó főnökök. Aztán kifogtam egy nagyon rossz férfi főnököt. Jelenleg női főnököm van és a legjobb az összes eddigi közül. Emberfüggő és nem nemfüggő.
2019. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a főnök szimplán csak tapló, és ezért mennek el az emberek miatta. Mindennapos eset.
2019. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen "csoport" van nálunk, amit leírtál szintén ilyen főnökkel, aki szintén nő. Az is lehet a saját embereit akarja odavinni, mint a FITYESZ. De az is lehet valami divat manapság, hogy hogy legyünk genyók.
2019. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!