Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik le az emberek a...

Miért nézik le az emberek a gyári munkásokat?

Figyelt kérdés
Én második hete dolgozom nyári munkát gyárban és nem érzem cikinek és megalázónak sem.

2021. júl. 6. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Én nem nézem le. 😊
2021. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én sem nézem le.
2021. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Az nézi le, aki életében nem végzett fizikai munkát.
2021. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ki nézi le? Dolgoztam gyárban, soha senki nem nézett le miatta. Igaz, nem is mozgok holmi übermensch körökben.
2021. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

2. hete :D LOL


majd ha 5 éve ott tolod te is le fogod nézni magad.. mikor rájössz, hogy abból a fizetésből max 25 évnyi hitelre fogsz tudni házat venni. Hogy nincs előrelépés, hogy nincs fejlődési lehetőség, csak a mókuskerék, amit csukott szemmel, álmodból felrázva, fél kézzel is meg tudsz csinálni.

2021. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy olyan országban élünk ahol Berki Krisztiánok, Majkák és egyéb aljadék emberek a bálkványok akik még életükben nem dolgoztak semmit, de veretik magukat, hogy gazdagok.
2021. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen munkákat, meg úgy általában a szakmunkát a nem túl értelmes réteggel, és a nélkülözéssel hozzák összefüggésbe. Tapasztalatom szerint ismeretlenül, és általánosítva néznek le bennünket az egyetemet főiskolát végzett emberek, magasabb beosztásban, viszont a sok sztereotípia elszáll mint a füst miután meglátják hogy 40-60 ezres cipő van a lábamon, közel 3 milliót ér az autóm, és 2 hetente vágatok hajat, és akkor még nem jött el hozzánk személyesen, nem látta a házat, a portát, a műszaki cikkeket.

Az ilyen lenéző, bunkó embereket a nyakuknál fogva bedobnám az autómba, és elhoznám a lakóhelyünkhöz, hogy szállj ki nézz szét hogy munkából is lehet élni.

Bevallom, de nem tartom szégyennek hogy mi az étkezésen szoktunk spórolni, ha épp nem dolgozunk, elvagyunk sült szalonnán, virslin, egyéb egyszerű dolgokon.


Ha nekem egyszer családom lesz, szeretném ha tudnának bánni a pénzzel hogy megtapasztalják kevésből is lehet azért élni, nem kell drága helyekre járni, évente nyaralni, cserébe lesz mit költeni magukra.

2021. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
94%
Mert idióták. Eszükbe sem jut, hogy ezek az emberek teremtik meg a mindennapi életünkhöz szükséges dolgokat. Én pl. tökre respektálom őket is meg a takarítókat is. Kb. 6 évet húztam le gyárakban én is diákként amúgy meg takarítottam is.
2021. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 nyári munkán vagyok nem fogok éveket dolgozni. Egyébként azért mondom mert vannak olyan emberek akik nem akarnak gyárba menni mert hogy megalázó. Szerintem meg nem az.
2021. júl. 6. 20:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézik le mert nem ismerik sokan azért vannak gyárba mert a környéken nincs más.El lehet meni kisebb válalkozásba de az bizonytalan.És lehet mondani akkor lehet menni albérletbe csak azok nem a fizetéshez vannak igazítva.Mert mindig emelik már lakást se lehet venni mert ott is elszáltak az árak.Bár tudom hogy, az irodába külföldi bérek vannak na persze.Ha nem lesz hatalmas emelés a fizetésekbe itt komoly bajok lesznek.
2021. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!