Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok mert...

Rossz ember vagyok mert örülök az exem nyomorának?

Figyelt kérdés

Eljutott hozzám, hogy van új barátnője, viszont pár hónap után szétváltak útjai.


Nekem 2 éve tart az új párkapcsolatom és jó érzéssel tölt el, hogy nekem jobban alakulnak a dolgaim párkapcsolat terén, viszont amikor nagyon jó kedvem lett attól, hogy megtudtam milyen a helyzete egyben bűntudatom is lett a kárörvendés miatt.

Mások is így állnak az ilyen dolgokhoz vagy tényleg ilyen rosszindulatú vagyok?


21/L



2021. júl. 13. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha ő csalt meg, vagy nagy veszekedések közepette váltatok el akkor talán jogos.

De ha nem, akkor szín tiszta rosszindulat.

2021. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindenki kicsit örül az exe nyomoranak. Gyarló emberek vagyunk, vagy mi fene.
2021. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Van egy idézet: "Más pokla a te paradicsomod". Te ezt megvalósítod...
2021. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem egy patkány vagy, igen.
2021. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlen. Attól függ persze, hogy mi történt. Velem azokután amit az a patkány féreg exem tett, nos semmi jó szándék nem maradt bennem. Annyira gyűlölöm, hogy minden nap azt várom, hogy lássam szenvedni én meg a pofájába vigyoroghassak. Egy elégtételem már volt vele kapcsolatban, de apróság és nem érem be ennyivel. Igen, én is szeretnék élvezkedni a nyomorán és ha a sors, karma, isten bármi is van és létezik egyáltalán igazságos, akkor megadatik nekem az elégtétel ennek a mocsoknak meg visszanyal a karma.
2021. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg egy szaros párkapcsolat miatt vagy kárörvendő??? Ez most komoly?

Lehet, hogy most a munkája jobban érdekli, ott milliárdszor sikeresebb nálad, megbecsült, elismert ember.

Na bumm…

2021. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
De aki másnak rosszat kívánt, ugyanúgy visszakapja, az univerzum mindenkinek azt adja, ami jár neki, vagyis amilyen a szellemisége!
2021. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mivel mi is párkapcsolatban voltunk, csak ebből a szempontból nézem plussz csakis ez az információ jutott el hozzám róla, így másban nem tudok kárörvendő lenni.

Amíg együtt voltunk bukdácsolt az iskolában és megtiltotta, hogy egyetemre menjek. Államira felvettek szóval nem igazán érdekel milyen sikeres a munkájában, mert tudom magamról, hogy mire vagyok képes és ehhez nem kell, hogy elismerjenek egy munkahelyen.

2021. júl. 14. 08:45
 9/14 Kései Sirató ***** válasza:
Fordulhat a kocka. Téged megcsalhatnak, ő meg boldog lehet mással.
2021. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a megcsalás?
2021. júl. 14. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!