Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmondanatok a parotok fonoken...

Elmondanatok a parotok fonokenek a nejenek, hogy megcsalja a ferje?

Figyelt kérdés

Parom evek ota ennek a "ferfinek" dolgozik, eleg barati kapcsolat alakult ki koztunk. Ma a neje felhivott, hogy szerinte csalja a ferje. Beszeltem parommal, o mondta, hogy honapok ota viszonya van a fonokenek egy novel, akinek kivett egy alberletet. Szerencsetlen novel orakon at beszeltem, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki vagy sem. A fonok utalt arra, hogyha esetleg az en szavaimbol veszi ki azt, hogy megcsalja, akkor parom munkajat veszelyeztetem.

Forditott helyzetben en mondekepp tzdni akarnam, hogy mi a helyzet. De kozbe parom allasat is feltem, meg ami savat kapnek.

A no is sejti, hogy vam a ferjenek valakije, de egyszeruen nem tudja elhinni, elkepzelni nem tudja az eletet enelkul az "ember" nelkul.

Hozzatennem, hogy en ki akartam maradni ebbol az egeszbol, megis telibe a kozepebe csoppentem.

Ti mit tennetek ilyen helyzetbe?


2021. júl. 14. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit!
2021. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy mondanám.

Más magánéletébe belefolyni eleve olyan, mint darázsfészekbe nyúlni. Előnyöd biztos nem lesz belőle, hátrányod viszont igen, ha nincs nagy szerencséd.

Nem kötelező neked tudni, hogy a férjed főnökének van-e viszonya. Rendezd le valami kitérő válasszal, ha rákérdez, akkor is. Mit tudom én, "én nem hallottam róla, hogy van", vagy hasonló nem határozott értelmű feleletre gondolok.

2021. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elég kemény a helyzet,de szerintem én elmondanám,és megmondanám a nőnek hogy valamit találjon ki arra hogy a párod ne keveredjen bele mert ezért nem mondtad csak eddig neki....ha meg félsz inkább hagyd a p..ba az egészet,úgyis kiderül...
2021. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem.Ha lenne másik munkahelye párodnak akkor ellehetne mondani ha kedveled azt a nőt és nem akarod hogy átverjék de így míg ott dolgozik nem lehet.Komoly hogy már előre jelezve van hogy ha beszélsz akkor párod munkahelyének annyi
2021. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A (rossz)hírvivőt lelövik ugye?
2021. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"eleg barati kapcsolat alakult ki koztunk"


=>


Ha baráti a kapcsolat, miért köpnéd be? Akkor miért nem őt figyelmezteted, hogy a felesége szaglászik nalad?


Mondjuk ez alapján nem barát:

"A fonok utalt arra, hogyha esetleg az en szavaimbol veszi ki azt, hogy megcsalja, akkor parom munkajat veszelyeztetem."

2021. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sz*rkavaró. Nem ott jár az eszem, ahol másnak a f*sza.

Szóval nem. Undorító szokás a köpciskedés amúgyis.

2021. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!