Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 5 éves középsulis osztálytalál...

5 éves középsulis osztálytalálkozón elmondanátok hogy jelenleg munkát kerestek?

Figyelt kérdés

Januárban diplomáztam, ez volt a 2. munkahelyem.

Múlt héten eljöttem a cégtől ahol dolgozom. Jó nevű multi, közepes-picit gagyi pozíció, de rossz csoportba kerültem szörnyű főnökkel és gonosz kollégákkal, plusz kiderült hogy nulla karrierlehetőséggel (ssc), a pénz jó volt de fölálltam inkább.


Ti ezt elmesélnétek vagy inkább mondjam hogy még ott dolgozom?


(amennyiben nem találok addig munkát, a múlt héten már volt 2 interjúm)



2021. máj. 26. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan megmondhatod, hogyha épp munkát keresel, ebben semmi ciki nincs.
2021. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk osztálytalálkozón egyik csaj elmondta, hogy régóta nincs munkája, erre egy másik felajánlotta neki, hogy menjen el hozzá kitakarítani a házát.
2021. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy kapsz egy jó fülest, hogy hol érdemes állást keresned :)
2021. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a 20 éves általános iskolain valtozott meg ezzel a mondattal a teljes addigi életem... nyugodtan... sosem tudhatod lehet pont onnan jön a nagy lehetőség.
2021. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
nyugodtan elmondhatod, hogy eddig itt es itt dolgoztal (ha el akarod mondani), most pedig mashova mennel at. akar viccesen meg is kerdezheted hogy nem keresnek valahol ilyen poziciora embert ?
2021. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Én nem mondanám el. Nagyon minimális az esélye, hogy általuk kapsz munkát, ugyanakkor ez - legalábbis az én sulimban - minden esetben a dicsekvésről szól (van, aki a NASA-nál dolgozik a mi sulinkból, van, aki a Harvardon docens, stb.) Nagyon pici, 0,0000000000000000000000000000000000000000001% az esélye annak, hogy általuk kapj munkát. Elenyésző. Szerintem majdnem még a lottóötösre is nagyobb az esély. Viszont szánalmat váltasz ki belőlük valószínűleg. Kérdés: Ez-e a célod? Célod-e ez?
2021. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Simán akadhat valaki, aki tud egy tuti helyet neked....

Szerintem manapság semmi ciki nincs abban, hogy éppen két munkahely között vagy.

2021. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

6: ja persze... NASA meg Harvard.....


Mesélj még... :_D


Kimaradt véletlenül, hogy az MIT-n is van osztálytársad? :-D

2021. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincs benne ciki, de én ezt konkrétan nem mondanám meg, mert semmi közük hozzá. Azt nyugodtan feldobhatod hogy x területen vagy és épp keresel új lehetőségeket, mondhatod azt is hogyha ismernek ilyesmit, akkor szívesen meghallgatod.
2021. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem hasonló módon lett olyan munkám, ami abszolút a diplomámnak megfelelő, és baromi jól fizet.

Egy baráti társaságban (előtte hosszassan rágódtam rajta, hogy elmondjam-e) végül kinyögtem, hogy megszűnt az állásom (átszervezés, tulajdonosváltás miatt). Az egyik távolabbi ismerősünk cégében pont előző héten mondta be az unalmast egy kolléganő, tök váratlanul. Úgy, hogy egy konferenciaszervezés kellős közepén, projektjelentés leadása előtt, pénzügyi beszámoló, stb. stb.


Másnap volt munkám. :)

2021. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!