Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Naponta hányszor, mennyi...

Naponta hányszor, mennyi időre nem zavaró ha átjön az anyós unokázni? (érdekelne mindkét oldal véleménye)

Figyelt kérdés

Nincs kapus megoldás hiszen közös udvarban, de külön házban élünk.

Jellemzően kopog és bejön délelőtt, délután mikor éppen unatkozik, vagy csak kedve van.

Nem rosszindulatú akarok lenni, de néha elég kellemetlen hogy ott van.

Megsérteni persze nem akarom ezzel, de néha egyedül jobb lenne a fiammal játszani, mint úgy, hogy valaki figyeli minden mozdulatom és tanácsokkal lát el.

Mások véleménye érdekelne, akik hasonló helyzetben vannak, hogy náluk mi a szokás?

Ez napi szinten van. Igazából a gyerekkel 5 percet játszik, utána inkább engem figyel, tudom nem rosszból teszi de nem szeretem.

A férjem mivel dolgozik nem látja mert ezek jellemzően akkor vannak mikor ő nincs otthon.

Köszönöm!


2020. febr. 20. 17:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha heti egy alkalomnál többször jönne az anyósom, az már számomra zavaró lenne.
2020. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Én megbolondultam volna attól, amit leírsz. Pedig jó kapcsolatban voltam az anyósommal, hetente egyszer jött vigyázni a gyerekeimre, addig elmentem intézkedni vagy bármit csinálhattam. Vagyis akkor volt velük, amikor én nem. Kivéve persze a családi ebédek alatt, durván havonta, de akkor mindenki ott volt. Ha közös udvar van, nehéz lesz leépíteni, hogy átjöjjön állandóan, pedig muszáj lesz, nem csodálom, hogy zavar!
2020. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Hetente egy-két alkalommal fél óra-órára.
2020. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Megértlek téged, pedig anyós vagyok.

Csakhogy egy introvertált anyós, aki ráadásul soha nem unatkozik.

Nálunk meg az a probléma, hogy csak és kizárólag hívásra megyek bárhová és ez már szóvá lett téve.

Én is begolyóznék, ha az anyósom ezt tenné velem, mint a tiéd veled, de az enyém már nem él.

2020. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Én már 1 évvel ezelőtt is olvastam ilyen kérdést és szerintem ez ugyanaz. Azóta nem oldottad ezt meg? Miért nem???
2020. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha naponta megy, az már sok. Nekem heti 1-2 oké. Én anyum is jön heti 1x. És azért jó, ha van olyan nap is, amikor nem jön senki 😊
2020. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Anyósomék havonta 1x jönnek (3 utcára laknak), anyámék évente 2x. Meg is őrülnék a napi razziáktól. Mindenki annyit jön, amennyit megengedek neki. Ki kell mondani, hogy NEM!
2020. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem én írtam ki korábban tekintve hogy nyáron született a fiam.

Nekem is az a véleményem, hogy heti 1-2 alkalommal elég lenne. De majd valahogy leülünk megbeszélni a férjemmel.

2020. febr. 20. 17:45
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Aki közös udvarba költözik,és még szül is oda egy gyereket,számomra orbitális butaság.Hány ilyen kérdés van itt ? Ezer.Költözzetek el,slussz.
2020. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
Naponta hányszor??? Engem már a heti pofavizit is az őrületbe kerget. Biztos elküldtem volna már a pitsába. Az a baj, hogy aki ennyire pofátlan és nem veszi észre magát, az mindenképp meg fog sértődni, de ez az ő baja. Beszéld meg a férjeddel is, hogy nem akarod egész nap anyóst kerülgetni. Aztán ha legközelebb jön a mama, az ajtóban egész egyszerűen megmondod neki, hogy most nem alkalmas, viszontlátásra. Attól hogy kapu nincs, attól még az ajtó zárható.
2020. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!