Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Véleményet várok hogy szerinte...

Véleményet várok hogy szerintetek megérné-e hogy otthon főzök más embereknek naponta pénzért cserébe? Úgy jött fel az ötlet hogy naponta hallom "jajj már megint mit főzzek ma? ". Jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 14:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem erre már feltalálták az éttermeket, kifőzdéket, kajaszállítókat. Ha meg arra gondolsz, hogy az emberek saját otthonában vállalnál főzési feladatot, szerintem az nem jó ötlet. Akinek nincs kedve főzni otthon, annak ahhoz sem lenne kedve, hogy ott kerülgessen téged, amíg főzöl.
2018. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
ha legálisan akarod csinálni bzitos bukta, meg ha illegálisan akkor is
2018. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%

Ismerős körben beválhat, különben nem.

Ismertem egy öreg néniket ezelőtt 100 éve, egy házaspár felkérte, hogy süssön főzzön rájuk, takarítson. Sajnos későn vették észre, hogy a nénike a kukákat bújja, sokszor abba turkált, gyűjtötte az otthonában a szemetet, kijárt a piacra, elkérte az összetört tojásokat és abból készült a kajájuk, házi készítésű tészta, meg ilyenek. Egy napon akkora fertőzést kaptak, hogy fostak éjjel nappal mint a lakodalmas kutya.

Szal antsz-ileg klappoljál, mert megütheted a bokádat, de keményen .

2018. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem feketén, hanem legálisan csinálnád, nem adnák meg az engedélyt egy ilyenre, kőkemény rendeletek szabályozzák a közétkeztetést, aminek te egy panel konyhájában nem tudnál megfelelni. Szerintem végzettséged sem lenne amit megkövetelnek, szakács, vendéglátóipari ...
2018. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiben, 5-10 embernek nem éri meg. Kicsit számolj.
2018. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
500 különféle engedély (pl. ÁNTSZ és HACCP) kell
2018. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

Sok ember még otthon is egy koszos mocskos disznó és észre sem veszi.

Ismertem valakit aki a tojásokat sosem mosta meg például. Egyszer úgy alakult, hogy főztem pár tojást (tescos), láttam az egyiken van egy nagy tyúk szr darab, mondom okés, beledobtam a forrásba levő vízbe. Mikor megfőtt, ugyanúgy rajta volt még a szr csimbók a héján, oda vittem neki kis tányéron, hogy akkor tessék, jó étvágyat.

Volt döbbenet, meg nem tetszés.

2018. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
A tojást nem szabad megmosni, van rajta egy fehérjeréteg(kutikula), ezen nem tudnak átjutni a baktériumok. Ezért áll el sokáig.
2018. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem persze, szrral együtt ütöm bele a sütemény tésztába, meg a húspanír mellé , hadd jöjjön a szalmonella.
2018. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Kimosták az agyakat rendesen, mindenki locsolja a hypót meg a domestoyt orba szájba. Mert rá van írva: elpusztítja a 99,9%-át a baciknak. A maradék meg egy nap alatt hozta a szintet. Kérdezz meg egy 100 évest, a tojást ha caros volt szalmával áttöröltêk, ennyi. Immunrendszer meg 0. Ahogy emberek közé megy, másnap már beteg. Na ilyenkor jön hogy allergia. A gyógyszergyártók meg teleröhögik a markukat.
2018. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!