Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne erre igény?

Lenne erre igény?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel elég jól megy a versírás, talán tudnám kamatoztatni. Nagyon erőltetni sem kell, jön magától az egész. Szerintetek lenne arra igény, hogy egyedi és személyreszabott verseket írjak "megrendelésre"? A kedves megrendelő leírja mit szeretne benne látni, milyen hangulata legyen, kifizet egy nem nagy összeget és képkeretbe foglalva postán megkapja.
2021. júl. 15. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg ügyes vagy és jól is hirdetés magad, akkor igen. Sok sikert!
2021. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van rá igény, bár én szívességből írok ismerősöknek, de Facebook-on már Rímfluenza néven komplett, kialakult szolgáltatást húztak fel a témára. Az oldaluk tele van pozitív visszajelzéssel, de mivel nem lehet beazonosítani, és verset a személyes jellege miatt nem tesz fel, hát tudja szösz...
2021. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz jó és egyedi verset irni egy vadidegenről még úgy is hogyha a megrendelő mondd az adott emberről dolgokat. Nálaunk a családban van ugyanilyen személy aki roppant jó és ütős verseket irt de csak a rokonoknak. De sokazor azért is volt vicces mert egy csomó bensőséges dolgot csak egy családtagok tudnak és egy versírónak nembiztos hogy elmondják. Emiatt szerintem lehetnek akadályok de próbáld meg szerintem :)
2021. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, ha tényleg megy. Sokan hiszik amúgy magukról, hogy jók valamiben és ezt nem bántásból mondom.

Én gitáros vagyok, már régóta játszom, zeneiskolába jártam gitározni, van egy szintem, nagyjából képbe vagyok magammal. Egy sráccal dumálgatunk, hogy kéne alapítani valami jó bandát. Ő elég jól gitározik, már régóta játszik ő is. De király, gyere át, hozd a gitárt, minden más van itt nálam, aztán jammelünk egy jót. Ok 4-re ott vagyok.

Hallod, egy akkordott nem tudott lefogni, várjá, most ez milyen hangnem, micsoda? F#moll? Az hol van?

Na húzzál innen gyakorolni, majd 10 év múlva talizunk😂.

Ha felnőttek is azt mondják, hogy frankók a versek, vagy esetleg magyar tanár ha van, vagy író, költő, akkor ok. Ezeket csak azért írom, hogy ne égesd le magad,ha elkerülhető.

2021. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!