Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme bármit csinálni,...

Mi értelme bármit csinálni, ha a férfinak kis farka van és úgyis egyedül marad?

Figyelt kérdés
Lehet mindenféle hülyeséget csinálni, sport, munka, hobby, bármi...lehetsz bármibe a legjobb ha a kis farok miatt örökké egyedül marad egy férfi akkor semmit nem ér az egész

2021. jún. 4. 22:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát amelyik férfinek egy párkapcsolat jelent mindent, az hiába csinál akármit. Nem úgy nézel ki mint aki nyitott a változásra. Nekem nincs kis farkam, mégis jól elvagyok a nők nélküli létben.
2021. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
62%

Van aki nem a kukija mérete miatt, hanem szabad akaratából marad "egyedül". Vagyis igazából nem egyedül, mert direkt Istent választja. Ugyanúgy van családja, gyerekei, ráadásul sokkal-sokkal több, mint ami normál esetben lenne.

A szeretet a lényeg.

2021. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg annyira kicsi a farkad? Mekkora?
2021. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
34%

Nekem 8 cm, és igen, anno azért döntöttem úgy, hogy nem érdekel a párkeresés, mert a nőknek normál méret jön be és normális szex nélkűl kielégítetlen marad a nő majd elhagy.


Ez van, ezt dobta a gép. Ilyenkor arra gondolok, hogy lehet, hogy pici a farkam, de legalább nem menstruálok. :D

2021. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
25%

#3:

Ezt légyszi privátban kérdezd már meg tőle, bazze! 😃

2021. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
A nők, akiket a személyiséged miatt megszerettek téged, mind faképnél hagytak, mikor meglátták, mekkora a szerszámod?
2021. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

#1 és mit csinálsz ? Mitől jó az életed nő nélkül ?

És főleg egy normális vagy nagy mérettel miért nem csajozol?

2021. jún. 4. 22:51
 8/55 A kérdező kommentje:

#6 nem, a méretem miatt nem ismerkedtem, mert tudom hogy az lenne a vége ahogy #4 mondja.

Azért az ember mérlegel mielőtt belevág valamibe


#3 teljesen mindegy mekkora, kisebb mint az ideális nők által preferált méret.

2021. jún. 4. 22:53
 9/55 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak behatolassal lehet kielégíteni egy nőt...
2021. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is csak 14, de kb válogatok, annyian akarnak velem járni. Sőt, még van akinek ez is nagy! 33 vagyok, egy hétnél tovább nem voltam még egyedülálló.
2021. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!