Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés az...

Lányok, milyen érzés az amikor sokan megbámulnak?

Figyelt kérdés
Amikor látok egy csinos, szép lányt szoktam figyelni hogy a férfiak hogy nézik. Kb a 95 százalékuk, 10-100 éves kor között szinte már pofátlanul megbámulja, mondhatni szemmel levetkôzteti. Külön komikus amikor ilyen középkorú pocakos Bélák, meg öreg papik csinálják ezt kb 16-17 éves lányokkal. Csajok, ti ilyenkor mit éreztek?

2021. júl. 15. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Jò érzés
Zavarni szokott
Attòl függ, hogy ki bámul
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Függ a kedvemtől és persze attól is, hogy épp ki bámul.

De összességében jól szokott esni és dob az önbizalmamon.

2021. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem, magamnak és a páromnak akarok tetszeni. Az más, ha csak megbámul, semleges. De amikor beszól, megfütyül az nagyon zavar főleg, ha egy nálam jóval idősebb pasi méreget.
2021. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

A pasik nem válogatnak.

Nem egy exem Minden nőt bámult, segitokeszek voltak meg törődők, mindenki egybol el volt szállva mintha udvarolna nekik egy helyes pasi :D volt akinek fél éven át nem esett le hogy amugy nem akar tole semmit az akkor még barátom.

Es 1 max 2 volt csak aki Valoban tetszik is nekik a tobbi mind csak egotuning az osszesnek.

2021. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Hogy szeretnék rozsdás szöget dugni a szemgolyójukba.
2021. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, ha mindenki rám figyel. :DD
2021. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hangulatfüggő. Ha alapból is rossz, akkor kifejezetten zavar. Ha normális/boldog nem érdekel egészen addig, míg nem csinál ezen kívül semmit (pütyölés, duda, stb). Ha viszont már annyira bámul valaki hogy kiesik a szeme, az sokszor kellemetlen, kínosan érzem tőle magam.
2021. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő, meg persze azon is múlik, hogy ki és hogyan bámul meg.

A minap jöttem haza a városból és egy csapat 10-12 éves gyerek bámult meg, ez például nagyon zavart. Idősebbek is szoktak, úgy 30-40 felé, őket még úgy-ahogy ki tudom zárni, de ha kapok olyan tipikus kanos (már elnézést) megjegyzéseket, akkor még rosszul is érzem magam, kicsit megalázva is.

(nem viselek provokatív ruhákat, és még csak nem is provokálom őket)

Az a legritkább, hogy a korosztályom (20-25) bámulna meg, viszont külsőre saccolva itt volt 2-3 olyan srác, akinek a "megbámulása" volt a legnormálisabb, és szinte jól is esett. Ez pedig azért volt, mert nem tiszteletlenül tették, és közben olyan kedves-kíváncsi, nem tolakodó volt a tekintetük. Mert ez is nagyon sokat számít még.

2021. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!