Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jobb érzés annál, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jobb érzés annál, amikor a nők védelmében van az ember?

Figyelt kérdés

Jó érzés számítani a nőkre. Eleve élvezem a társaságukat, meg segítenek nekem, felvidítanak, megvigasztalnak.


A nők igazán csodás személyek.


2021. ápr. 27. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
túl sokat nem lehetsz a társaságukban, ha ennyire misztikus lényként tartod őket számon
2021. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mostanában van az, hogy van lehetőségem velük foglalkozni, így kissé új a szituáció.


Korábban erre nem volt lehetőségem, mert fel kellett dolgoznom bizonyos dolgokat, emiatt a nőkkel sem tudtam rendesen kapcsolatba kerülni.

2021. ápr. 27. 10:50
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

valami ilyesmit sejtettem.

ne aggódj, rövidesen kinövöd ezt az illuzórikus kis lovagkorszakot.

2021. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kinőni, mert most jó úton járok.


Merem vállalni önmagam, így a nők azért állnak szóba velem, aki vagyok. Ez nekem új, mert eddig szerepeket játszottam!

2021. ápr. 27. 10:57
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
hány éves vagy?
2021. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
4. Ha aki vagy, az ez a kis szófogadó jó kisfiú, akkor inkább ne.
2021. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Az én barátnőmnél a védelem azt jelenti hogy hatalmas kínok között kinyomja a pattanásaimat... :D
2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
A 8 éves kisfiam szerint sincs jobb ennél! 😌 Te hány éves vagy?
2021. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7


Számomra a védelem azt jelenti, hogy kiállnak mellettem, segítenek abban, amiben kell, és kölcsönös bizalom alakul/van kialakulóban. Az ilyen kapcsolatokból keletkeznek a "barátság extrákkal" és a párkapcsolat is.


Egyébként meg nem igazán értem az iróniákat. Ez a rovat több esetben arról szól, hogy szidják a nőket. Hogy emeljem a szívonalt, nyilvánvalóvá tettem, hogy én meg jóban vagyok több nővel is. És igen, élvezem azt, hogy egyszer ezt, máskor meg azt hívhatom találkozóra, esetleg randira. Ráadásul még csak meg sem kell tévesztenem őket, mert tudhatnak egymásról.

2021. ápr. 27. 11:34
 10/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ez így nem volt szép megfogalmazás, hogy "egyszer ezt, máskor meg azt". Inkább úgy mondanám, egyszer az egyik lányismerősömmel, máskor a pedig egy másikkal találkozhatok. Na, mindegy, én megyek, sziasztok!
2021. ápr. 27. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!