Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bennetek lenne emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bennetek lenne emiatt rossz érzés?

Figyelt kérdés

Ha a párotokkal vonattal mennétek együtt valahova és a vonat megállói között szerepelne egy város, ahol egy olyan nő lakik, akivel valamiért nem szeretnétek, hogy a párotok beszéljen vagy nagyon rossz emlékeket ébreszt bennetek, vagy az exe vagy viszonzatlan szerelem volt és kihasználta a párotokat vagy valami, akkor nem lenne rossz érzésetek a vonaton emiatt?Nem tartanátok tőle, hogy a párotoknak eszébe jut majd a városról az a nő és rá fog gondolni vagy akár össze is futottok azzal a nővel, mert mondjuk felszáll ő is? Amikor meg egyedül utazik a párotok, nem lenne bennetek félelem, hogy mi van ha ez a nő is pont felszáll mikor a párod utazik és találkoznak?

Ez arra az esetre vonatkozik, amikor amúgy nem tartanak kapcsolatot. Nyilván nem törlődik azért teljesen az emlékei közül.


Ha lakna abban a városban 30 ismerőse, akkor már mit számít, de így, hogy ez az egyetlen nő lakna ott, nem keltene rossz érzést bennetek? Főleg ha tudnátok, hogy a nő is azon a környéken dolgozik? Csak mondok egy példát: a vonat új megállója Cegléd, a nő meg Cegléden lakik és Budapestre jár be dolgozni. Szóval mondjuk érinthet 2 olyan megállót is, amerre ti mentek. Például ha mentek Budapestre valamiért. Cegléden is felszállhat, mert ott lakik. Budapesten is, mert ott dolgozik. Mehet egyikből másikba. És még akkor is eszébe juthat, ha csak elmentek a város mellett.

Én hasonló helyzetben vagyok, már máskor is vonatoztam a párommal, legkorábban júliusban tervezek a járvány miatt, de korábban nem állt meg ott ez a vonat, ahol az a bizonyos nő lakik, ugyanis ez egy új megálló, persze nem repesek az örömtől.


Bennem szerintem 100%, hogy lesznek emiatt rossz érzések, de mivel vezetni nem tudunk, ezért nincs más megoldás.

Én gondolom ezt túl, vagy ti is paráznátok?



2021. máj. 11. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem paráznék mert 1. nem ismerem a párom múltját ilyen szinten és nem is akarom 2. megbízom benne
2021. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem. Az csak egy város, vagy falu, vagy akármi. Nem paráznék, ennél biztosabb vagyok a kapcsolatomban.
2021. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, te lány... Ezt NAGYON, NAGYON, NAGYON túlparázod. :D Féltékeny vagy iszonyatosan.
2021. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Felcsúton igen.
2021. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi van akkor? Még kamaszkorunkban városi tömegközlekedésnél volt ilyen, többször szóba is került, amikor arra jártunk, sőt volt, hogy tényleg találkoztunk is vele. És? Köszöntünk, ők beszéltek pár szót és ennyi.
2021. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Max eszébe jut hogy miért is lett annak vége. Nem jöhetek ki belőle rosszul. :D

2021. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

barmikor barmirol eszebe juthat az exe, es valoszinuleg eszebe is jut oszt vagy elhesegeti vagy nem.


Ezestben pl szerintem mar a vonatrol is eszebe jut

2021. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ennyire nem kell zúlgondolni..
2021. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tudod, én Pesten lakom. Amikor van párom (most nincs), általában ő is pesti. Gyakran megesik, hogy az ő exe is pesti. Szinte mindig tömegközlekedéssel járok, időnként az aktuális párommal is. Sz.r lenne végállomástól végállomásig rettegni, hogy mikor száll fel az exe😂 Mert bármelyik, bárhol felszállhat. Végülis Pesten laknak és Pesten is dolgoznak🤷
2021. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég túlgondolós, túlparázós vagyok, de ez még nekem is durva:D Nem, eszembe nem jutna ilyen. Mondjuk a barátomban teljes mértékbe megbízom, meg se fordult a fejemben, hogy másba szerelmes vagy bármi. Az meg nem baj nekem, ha valaki eszébe jut...ahhoz amúgy sem kéne áthaladni egy városon, ahol az illető lakik, bármiről eszébe juthat. De akkor mi van? Semmi. Vagy bízz a párodban és a kapcsolatotokban, vagy ha van oka a bizalmatlanságodnak, akkor gondold át, hogy a jó emberrel vagy-e.
2021. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!