Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, hogy a nő szed fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, hogy a nő szed fel?

Figyelt kérdés
Most épp ebben vagyok, és bevallom, könnyű a helyzet. Mivel kezdeményez, hagyom magam, aztán meglátjuk, mennyire gondolja komolyan.
2021. máj. 9. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy megválaszolt kérdés.
2021. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem 🤣
2021. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt senki nem szeret sztorizni?! Valami tapasztalatot várnék, vagy hogy mire érdemes figyelni.
2021. máj. 9. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mire? Ugyanaz van, mintha te szólítottad volna meg. Ha keres még, akkor érdekled, ha téged érdekel ő, akkor te is keresed, aztán majd kisül belőle valami. Vagy én értek félre valamit?
2021. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog. Ennyi.
2021. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy 24 éven át tartó házasság lett belőle.

Rengeteg sztorival, de most nem írom ide, bocs.

2021. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó érzés főleg, ha tetszik is. Szokatlan, mert a nők általában nem annyira kezdeményezőek, mint a férfiak. Anno egy kolléganőm volt ilyen, de nagyon óvatosan tette, állandóan dicsért, meg mondta, hogy meló után valamikor találkozhatnánk, mert beszélgetni akar velem, innen már egyenes az út.
2021. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egyszer felszedett egy kolleganőm. Az volt a baj (részemről), hogy úgy éreztem, nincs tétje, szóval nem nagyon adtam bele apait-anyait. Két hónap után vége is lett.
2021. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!