Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon vagy bárhol rátok...

Facebookon vagy bárhol rátok írnak férfiak ismerkedési szándékkal, de nem jön be nektek, akkor hogy reagaltok, ha megsérteni sem akarjátok őket?

Figyelt kérdés
Kitettem facen sztoriba magamról egy képet, és többen reagáltak rá, meg írtak rám, hogy szia, hogy vagy, stb. Megköszönöm mindig, ha kapok valami bókot, de olyankor általában tovább viszik a beszélgetést, azt pedig én nem akarom, és hogyan válaszoljak rá, ha nem akarom megsérteni a másik személyt, mert igaz nem ismerem, személyesen, de tudom kicsoda, normális ember, de nem akarok tőle semmit.
2021. júl. 17. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Ha nem reagálsz semmit, akkor nem lesz beszélgetés.
2021. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%
Vagy csak tiltsad le őket.
2021. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hisztynka ***** válasza:
61%

Nekem eleve úgy van beállítva a profilom, hogy csak az ismerőseim tudnak írni, mert régebben engem is folyamatosan idegenek zaklattak az üzeneteikkel.

Ha nem akarsz tőlük semmit, tiltsd le őket, én ezt teszem.

2021. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult régebben, hogy idegen emberek jelöltek be és írtak rám, de idővel rájöttem, hogy nem kellenek a felesleges illedelmes körök, hogy "ne haragudj, de honnan ismerjük egymást?" vagy, hogy "bocsi, de van párom", hanem egyszerű csak nem írtam vissza nekik.
2021. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég furának néznének, ha sorra tiltanám le őket, csak mert írtak egy sziát 😂 Ráadásul van egy csomó közös ismerősünk. Inkább csak nem írok vissza nekik.
2021. júl. 17. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam visszaírni de ha folyton üzengetnek akkor csak egy "Szia, van párom, nem érdekel" szokott beválni.
2021. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!