Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másokat is sokat csúfoltak az...

Másokat is sokat csúfoltak az óvodába vagy csak engem?

Figyelt kérdés
A helyes írásért bocs

2021. júl. 17. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem tojásfejűnek hívtak :D
2021. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkit csúfolnak az óvodába. Pont ezért van az óvoda, hogy a gyerekek társaságban legyenek, és a felnőtt nevelőktől megtanulják, hogy a csúfolódás csúnya dolog, és hogy nem vezet semmihez!
2021. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem óvodában és alsóban soha nem csúfoltak, majd aztán kaptam pár beszólást 6. és 7. osztályban, de szerencsére semmi komoly. Viszont amennyire emlékszem nálunk óvodában semmi ilyesmi nem volt, tökre megvolt mindenki a másik mellett. Aztán lehet hogy csak 20 év távlatából megszépültek az emlékek.
2021. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Répa, füles, bagoly, ezek mindennaposak voltak. Nyilván ebből kiderül, hogy vörös hajú, elálló fülű szemüveges kisgyerek voltam.
2021. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csúfoltak
2021. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem is csak nem akarok kiírni hogy miért
2021. júl. 17. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Csúfoltak. Gyűlöltem is bejárni, egészen gimi végéig gyűlöltem azt a közösséget amiben voltam. Amikor elkerültem felnőtt képzésre estire az közömbös volt, de voltam nappali képzésen is csak felnőttekkel ott is, azt szerettem. Szeptembertől megint új osztályom lesz, megint felnőttekkel, remélem megint jó csapatot kapok. A munkahelyemen jól érzem magam az emberek között.
2021. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt oviban két lány, akik kb. mindenért csúfoltak.
2021. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!