Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit csúfoltak/csúfolnak a...

Kit csúfoltak/csúfolnak a súlya miatt?

Figyelt kérdés

Kérlek ha hasonló problémád van írd le.

Csúfoltak már azért mert kövér vagy? Vagy azért mert van egy kis/nagyobb súlyfelesleged?

Kérlek írjátok le azt is hogy ki volt az aki csúfolt bennetek (Nem névre) pl:az osztálytársam

És hogy reagáltatok?

(Ha lehet kort is írjatok)

|És bocsi a sok összetett kérdésért|


2017. aug. 1. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
kiskoromban az óvodások. Megvertem őket. Általánosban az iskolatársak. Őket is megvertem. Szakmunkásba a tanárok. Őket nem vertem meg, mindet feljelentettem tilosba parkolásért. Munkahelyen senki nem mer csúfolni mert kirugok mindenkit.
2017. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem de ikertestvéremet igen. Ő nem mert semmit csinálni én szavakkal védtem meg de egyszer verekedésbe is keveredtem, hülye voltam :) de örülök hogy megtettem, azóta is nevetünk rajta.
2017. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az osztálytársaim, évekig. Azóta nincsenek barátaim, és ráadásul pszichés beteg is vagyok. Ezt nem kifejezetten a csúfolás okozta, de nagyban hozzájárult.

15/L

2017. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#utolsó nagyon sajnálom! :(

Írhatsz üzenetet ha szeretnél! Szívesen beszélnék veled.

2017. aug. 1. 16:20
 5/9 A kérdező kommentje:
13/L
2017. aug. 1. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem 5.-6.-as koromban szemtől szembe és a hátam mögött, sírtam, öngyilkos akartam lenni, 5. év végén egy szép májusi napon leüvöltöttem az egyik nagyszájú ribizli fejét, egy másik alkalommal meg sípcsonton rúgtam egy a semmire hiú, retkes, 14,5 évesen 5.-es srácot.

7.-ben is beszéltek ki a hátam mögött, de beszólásokat nem kaptam a súlyomra.

8.-ban meg már nem volt semmi ilyen, lehet azért, mert megunták, vagy mert nőttem, és fogytam egy pár kilót, ezt nem tudom.

Mindenesetre érdekes dolog ez, mert a volt bff-em 20 kg-ot fogyott, mégis bálnázták orrba szájba, én meg csak 6-ot(azóta még 3 lement), engem meg békén hagytak.

Üdv.:15/L

2017. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom nem ilyen válaszokat vársz elsősorban, de engem a súlyom miatt csak azért csúfoltak mert betegesen sovány vagyok. Mondjuk ez elenyésző volt, az arcomra jóval többször szóltak be.

Osztálytársak főleg, de tanárok is, vagy csak random emberek

2017. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#utolsó ez azért már durva hogy még a tanárok (?) is..

Én nem értem miért kell egy embert a testalkata miatt csufolni. Van aki egyszerűen nem tud hízni..

Van olyan aki fogyni nem tud pl:betegség miatt.

Vagy van aki jól érzi magát a bőrében. Akkor miért kell csufolni? :(

2017. aug. 1. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:

engem anorexiásnak,mert alapvetően nagyon vékony vagyok... lefostam őket, ha ennyire telik az agyi kapacitásukból, akkor csinálják :)) nem tehetek róla, hogy nem tdok hízni... (12 koromtól 17 éves koromig)

osztálytársam, meg anyám idióta vendégei csúfoltak(azóta visszaszólok nekik és nem csinálják)

2018. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!