Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldolgozni...

Hogyan tudnám feldolgozni hggy csúfoltak a nevem miatt?

Figyelt kérdés
KIskeleti Auréliának hívnak. Még a tanárok is röhögnek ezen, ha felolvassák. Gyűlölöm. Meg szeretném változtatni. 18 év alatt meg lehet? Anyuék meg imádják..

2017. nov. 7. 14:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szép neved van. Ha valaki röhög, kérdezz vissza, hogy valami gond van?
2017. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól tudom kiskorúként csak szülői beleegyezéssel lehet megváltoztatni, egyedül majd ha elmúltál 18.


Egyébként mindenkit csúfolnak valami miatt. Engem is sokat csúfoltak pl a nyuszi fogaim miatt, az elrontott hajam miatt, néha a ruháim miatt, ha nem volt már más mert végül normálisra nőttek a fogaim, jó volt a hajam, és menők voltak a ruháim, akkor a nevem miatt.


Ennél egyébként ismerek viccesebb nevű embert, de a személyiségi jogok miatt nem írnám le az egész nevét, fiúról van szó, és Manó a neve. 25 múlt. A vezetékneve pedig pont olyan meseszerű mintha egy mesekönyvből jött volna. Pl mint apraja falva :D


A csúfolódás egyébként a középiskolával eltűnik nagyrészt. Ott már elég érettek az emberek, hogy max poénkodjanak ezzel-azzal de ne szánják bántó csúfolásnak.

2017. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gimis vagyok...
2017. nov. 7. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Butaság emaitt csúfolódni.Szép név az Aurélia, meg a vezeték neveddel sincs gond. Van egy lány ismerősöm őt Ádám Évának hívják,mikor meghallják a nevét általában nevetésben törnek ki.A lány lazán veszi ő is elneveti magát ilyenkor.
2017. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nevetséges nincs a nevedben, mikor elöszőr olvastam azonnal a pozitív hangzása jött át. Meg ne változtasd más hülyék miatt.
2017. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most akkor csak röhögnek rajta, vagy ténylegesen csúfolnak is? (Ne higgy a fentieknek az Aurélia önmagában nagyon furán/hülyén hangzik, ha nem is változtatod meg, keress egy becenevet.)
2017. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Régebben csúfoltak is, van egy két ember akik még most is, de inkább a röhögést hallom, minden egyes névsornál, bemutatkozásnál , ez miatt kevés barátaim vannak. Mert azt hiszik valami elmebeteg fogyatékos vagyok a nevem miatt. Pedig aki jobban megismer mindig mondja, hogy azt hittem tök hülye vagy...
2017. nov. 7. 18:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szép neved van. Semmi ciki.

Ha visszatekintek a sötét gimis időszakra, amikor mindenki gonosz és szemétkedik, azt tapasztaltam hogy a különleges nevűeket vagy szétcikizik ha mimóza lelkű vagy még menőnek is tartják ha ő is hangadó/jó helyre barátkozik.

Nos nyilván akit lehet azt bántani fognak hétköznapi névvel is. Azt tudom mondani hogy el fog múlni. Gimi után már senki nem dog cikizni aki meg igen azt nem vagy köteles elviselni.

2017. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szép neved van, nem tudom ezen mit lehet röhögni. Aurélia szép név. A Beugróban a Liát is Auréliának hívják. :)
2017. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom nem felvenni ezeket :)
2017. nov. 8. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!