Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nehezen jonnek ossze...

Akik nehezen jonnek ossze nagy lesz a szerelnuk? Volt mar veletek olyan hogy valaki nagyon sok fajdalmat okozott nektek mielott osszejottetek?

Figyelt kérdés
Talán ezekbol leszek a legnagyobb legerosebb szerelmek? Akik nehezen jonnek ossze?
2021. júl. 17. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem. Nekem minden jó kapcsolatom könnyen jött magától.


A környezetemben is azt látom, hogy ami szenvedősen kezdődött az olyan kapcsolat is volt és hamar vége lett. De ettől persze lehet nagy szerelem, de valószínűleg egyoldalú ha nem mennek a dolgok.


Az ilyen hollywoodi filmekben persze ez a séma, de nagyon rossz példát állít az emberek elé. A valóságban nem szokott működni.

2021. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem. Van ok arra, hogy miért jönnek össze nehezen. Ha már az a kezdetek előtti dolog is macerás és problémás, a konkrét együttlét még inkább az lesz. Plusz a szerelem nem feltétlenül akkor alakul ki, ha már együtt vannak. Az kialakul vagy kb azonnal vagy legalábbis egy nagyon erős vonzalom már jelen van.


Futsz valaki után, akinek nem kellesz, és ringatod magad abban, hogy ettől csak erősebb lesz a "szerelem"?

2021. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezeket csak messzi perspektívából lehetne jól megítélni.

Én két kapcsolatot tudok, akik megszenvedtek egymásrét rendesen. Évtizedekig akadályok álltak köztük, házasság, kicsik a gyerekek, stb...Volt olyan is, aki közben 17 évig mással volt kapcsolatban. Ők pl. öregségükre mégis összejöttek a nagy szerelmükkel, mármint a nő 17 éven át várt rá, míg ő 17 évig egész jól el volt szerintem, de a nő tolmácsolásában ismerem csak a sztorit, szóval maradjunk abban, hogy ez volt a nagy szerelem. Olyan 5 éve együtt vannak végülis, de már vannak jelei a kiábrándulásnak. Ez az ismerősöm soha nem szeretett a valóságban létezni, neki szüksége volt erre a szerelemre ahhoz, hogy ki tudjon lépni a pokoli házasságából és makacsul kapaszkodik a meseszerű végkifejletbe, miszerint végül mégiscsak egymásra találtak. Nagyon aranyosak együtt amúgy, csak kétlem, hogy bármiféle szexuális életük volt ebben a kapcsolatban, azon kívül a pasi mégiscsak vígan elvolt egy jóval fiatalabb és szép nővel azalatt a 17 év alatt, amíg a nő nem tudtak kiheverni, hogy nem jöttek össze a válása ellenére sem. Másik ilyen nagy egymásratalást azért nem tudok megítélni, mert akkora botrány volt belőle a családban, hogy miután felvállalták egymást kikerültek a látómezőmből (Mindkét oldalon felnőttek a gyerekek, de több mint 10 évig egymás szeretői voltak titokban szünetekkel, amíg a gyerekek kicsik voltak. Nyilván sokszor szakítottak közben örökre.) Én még akkor gyerek voltam, csak a felháborodott női rokonok tolmácsolásában hallottam a sztorit arról a rib.ancról. Aztán láttam őket együtt az egyik gyerekük esküvőjén és megállapítottam, hogy gyönyörű pár és nem csoda, hogy nem tudnak egymás nélkül élni. De ők még az a generáció voltak, akik huszonéves koruk elején alapítottak családot, tehát amikor a gyerekeik felnőttek, épp csak 40 körül jártak, még bőven vonzó korban ahhoz, hogy szerelmesek legyenek. Manapság mire a gyerekeink megnőnek, a nagy titkos szerelmünket már maximum pelenkázni fogjuk.

2021. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akarnék olyannal összejönni, aki fájdalmat okozott?
2021. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Van, hogy könnyen jön, de az leginkább könnyen is megy. Súly nélkül.

És van, hogy szerelem van akár csak az egyik oldalról hosszú ideje, érzelmi okokból sok stressz is és lelki betegség, aztán amikor elkezdenek figyelni egymásra, oda jutnak, hogy mélyebb és komolyabb a kapcsolat közöttük, mint, hogy el tudták volna képzelni előtte.

2021. júl. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!