Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem az MBTI-vel...

Lenne pár kérdésem az MBTI-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem igazán találok olyan oldalt ami érthetően magyaráz. Olyan bonyolult ez a téma. Valahogy az általam olvasott leírásokat nem tudom átültetni a valóságba. Ezt úgy értem, hogy nem tudom a környezetemmel kapcsolatba hozni ezeket a dolgokat. A kognitívfunkciók elemzését sok helyen elolvastam, kb. mindenhol ugyan azt írják le, de ezek mintha csak elméleti szinten lennének értelmezgetők. Gyakran úgy érzem,hogy csak fikciókról van szó, mert még az értelmezésükre felhozott példák is távol állnak tőlem általában, ezek túl fiktív,általános dolgok. Szerintetek, hol akadhattam el? Hol kellene folytatnom a kutakodást? Esetleg tudtok kézzelfoghatóbb leírást? Ti éreztetek már hasonlót az MBTI-vel kapcsolatban? Hogyan jutottatok túl rajta?

2021. júl. 17. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Személyiség teszteknek kb első szabálya, hogy nem lesz 100%-os és ne is láss bele túl sokat. Ezek arra jók, hogy valamiféle támpontot kapj, de arra nem, hogy meghatározd magad.
2021. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress itt gyakorin, mbti témakörben, van pár olyan kérdés, ahol egy válaszoló perfektül leírja a kognitív funkciókat.
2021. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát még kamaszként mikor foglalkoztam az elme felépítésével és olvastam elemzéseket, még bőven az mbti megismerkedés előtt, akkor rájöttem, hogy a totál átlag emberről van írva egy totál általánosító szöveg.

Meg kell látni a hajlamot, valódi felépítést a példák mögött. Ehhez neked nincs affinitásod valamiért. Sajnálom.

2021. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!