Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi Ungdani MBTI...

Szerintetek mi Ungdani MBTI típusa?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 14:01
 1/3 anonim válasza:
100%
Ezt addig nem fogjuk tudni, míg ő ki nem jelenti, addig pedig csak következtetni tudunk. Ami biztos, hogy introvertált és intuitív. Az introvertáltsága abból is látszik, hogy az osztályában nem a hierarchia legmagasabb fokán ült. Intuíciója pedig ott mutatkozik meg, hogy elég kreatív (persze ez általánosítás az intuitívakkal szemben). Nem tudjuk, hogy a logikát, vagy az érzéseit, elveit részesíti előnyben. Ezt legfeljebb megtippelhetjük. Szerintem a vége P, ugyanis nem láthattuk, hogy annyira előretervezne. A felállás eddig így néz ki: INxP. Kétlem, hogy INTP volna, így egy eshetőség maradt, az INFP. Persze ez csak az én véleményem és amíg nem közli velünk az eredményeit (már ha töltött tesztet), addig nem is tudhatjuk biztosra.
2021. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én INFP-n gondolkodtam.
2021. aug. 2. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen ENFP.

Sokkal erőteljesebb a Ne mint a Fi, legalábbis a videóiból csak úgy tombol a Ne-dom.

Én ENFP-t látok nagyon erőteljesen benne, de mondjuk az INFP sem áll távol tőle (teritary Si lehetséges).

márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!